نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493089
زنگ خطر ماجرای «آتنا» برای وزارت بهداشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۰
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ماجرای آتنا اصلانی زنگ خطر را در جامعه ما به صدا درآورد تا بدانیم که باید آموزش‌ها را در خانواده، مدارس و رسانه‌ها آغاز کنیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، ایرج حریرچی در نشست خبری صبح امروز افزود: باید به بچه‌ها آموزش دهیم که چگونه "نه" بگویند، در اروپا که روابط بصورت آزادانه وجود دارد باز هم ۲۵ درصد کودکان دختر در معرض خشونت‌های جنسی با درجات متفاوت قرار می‌گیرند.وی گفت: ما آماری در زمینه خشونت‌های جنسی نداریم، اما آمارمان صفر هم نیست؛ آموزش‌های صحیح می‌تواند در مساجد، مدارس و رسانه‌ها به کودکان داده شود.
 
 
کلمات کلیدی : دختر گمشده پارس آبادی+قتل+قاتل آتنا+آتنا اصلانی+قاتل زنجیره ای+قتل های پارس آباد
 
Belgium
۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۰۳:۱۲:۱۹
معلوم نیست آقای دکتر آمار 35 درصدی آزار جنسی کودکان در اروپا را از کجا آورده. یک چنین درصد بالایی در هیچ زمینه از جرایم در اروپای غربی وجود ندارد چرا که در آنصورت وضعیت اضطراری اعلام و برای محو آن بسیج عمومی صورت میگیرد. به نظر میرسد آقای دکتر بدینوسیله کم کاری خود وسایر دستگاههای دولتی را توجیه می فرمایند. (4490771) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.