توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441609
نامه قانونگذاران آمریکا به ترامپ برای حذف استیو بنن
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳
هفت قانونگذار دموکرات آمریکا در نامه‌ای به رئیس‌جمهور کشورشان از وی خواستند تا استیو بنن، مشاور سیاسی ارشد کاخ سفید را فورا از شورای امنیت ملی آمریکا کنار بگذارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سدریک ریچموند، مارک پوکن، میشل گریشم، رائول گریجالوا، کیت الیسون، جودی چو و باربارا لی این نامه را امضا کرده و از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا خواستند تا استیو بنن را از سمت کنونی‌اش در شورای امنیت ملی برکنار کند.

در این نامه آمده است: ما شدیدا عضویت بنن در کمیته مدیران و دعوت از او برای شرکت در نشست‌های شورای امنیت ملی آمریکا را محکوم کرده و از ترامپ می‌خواهیم تا فورا سیاسی شدن این شورا را رفع کند.

روز شنبه دونالد ترامپ دستور اجرایی را برای انجام تغییرات در شورای امنیت ملی آمریکا امضا کرده و استیو بنن را به عنوان یکی از اعضای دائم این شورا منصوب کرد.

آدام اسمیت، عضو کمیته خدمات مسلحانه مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه گفت: به خاطر تغییراتی که ترامپ در شورای امنیت ملی ایجاد کرده کنگره باید هرگونه توصیه و پیشنهاد از جانب این شورا را چندین بار مورد بررسی قرار دهد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ، صدور روادید،استیو بنن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.