توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508939
طرح برخورد با سارقان و مالخران تهران کلید خورد
بخش حوادث الف، 15 شهریور 96
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
رئیس پلیس پایتخت صبح امروز فرمان آغاز طرح سراسری و ضربتی سارقان و مالخران در هزار نقطه تهران را کلید زد.

به گزارش تسنیم، سردار حسین رحیمی صبح امروز به دنبال برنامه‌ریزی‌های قبلی پلیس پایتخت برای اجرای طرح برخورد با سارقان و مالخران تهران، آغاز اجرای عملیات سراسری و ضربتی بخورد با سارقان را اعلام کرد.

وی پیش از اعلام فرمان صدور آغاز طرح در سخنانی اظهار کرد: ما عزممان را جزم کردیم که در مسیر امنیت کشور قدم برداشته و امنیت را به جامعه بازگردانیم و فضا را برای مخلان نظم و امنیت جامعه ناامن کنیم.

رئیس پلیس تهران با تأکید بر اینکه پلیس خادم مردم است، افزود: همانطور که پلیس خود را خدمتگذار شهروندان می‌داند ولی قطعا اجازه تحرک به ناامن‌کنندگان امنیت و مخلان نظم را به کسی نخواهد داد و قاطعانه در مقابل آنها خواهد ایستاد.

سردار رحیمی در خصوص این طرح و اهداف آن، گفت: این عملیات بزرگ و سراسری با هدف برخورد با سارقان و مالخران در 18 محور و در هزار نقطه از تهران به اجرا در می‌آید و در طول اجرای آن کارآگاهان پلیس آگاهی، مأموران یگان امداد و پلیس پیشگیری با پشتیبانی پلیس اطلاعات و امنیت مشارکت دارند.

وی باتأکید بر ضرورت برخورد با مالخران گفت: ما ضربات خود را به مجرمان و مخلان نظام و امنیت به صورت مکرر خواهیم زد.
 
کلمات کلیدی : پلیس، سارقان، مالخران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.