توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483540
کنایه سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه به سی‌ان‌ان
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه به خبرنگاران سی‌ان‌ان پیشنهاد کرد داستان واقعی «عمران» کودک سوری در حلب را منتشر کنند.

به گزارش ایسنا از ریانووستی، ماریا زاخارووا گفت: تاکنون واکنشی از سوی "سی‌ان‌ان" و شبکه تحت نظارت کریستین امانپور در مورد سفر به حلب و آشنا شدن با خانواده این پسر سوری ندیده است.

وی با کنایه افزود: شاید اگر خبرنگاران سی‌ان‌ان به صورت دسته جمعی و یا جداگانه به کریستین امانپور مراجعه کنند و به او بگویند که به مسکو سفر کند و تصویر این کودک سوری را که در وزارت خارجه روسیه نشان داده و سرگذشت او را بیان کردیم ببیند و بعد در مورد اوضاع سوریه نتیجه گیری کند، او در خود این توانایی را پیدا کند تا گزارشی در مورد این سوژه ارائه دهد!

تصویر "عمران" کودک سوری که توسط کلاه سفیدها از زیر آوار نجات یافته بود، در تابستان 2016 در رسانه منتشر شد.

رسانه‌های غربی در یک سناریوی خبری از پیش تعیین شده حمله به خانه مسکونی در حلب را که خانواده این کودک در آن زندگی می‌کردند به روسیه و سوریه نسبت دادند.

اما وزارت دفاع روسیه با رد این ادعاها و نشان دادن تصاویر و فیلم‌های واقعی از مصاحبه با خانواده این کودک سوری نشان داد که تروریست‌ها عامل این اقدام بوده‌اند.
 
کلمات کلیدی : سی‌ان‌ان+روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.