توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457323
لیپی: انتظار این جمعیت را داشتم/ نتایج ایران نشان می‌داد تیم منسجم و خوبی است
بخش ورزشی الف،8فروردین96
سرمربی تیم ملی فوتبال چین پس از شکست برابر ایران در نشست خبری حاضر شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۴
به گزارش "ورزش سه"، مارچلو لیپی سرمربی ایتالیایی تیم ملی چین بعد از شکست برابر ایران در ورزشگاه آزادی در نشست خبری حضور پیدا کرد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران شود. مشروح نشست خبری او در ادامه می آید:

انتظار این جمعیت را داشتم
بازی های قبلی ایران را دیده بودم و انتظار این جمعیت را داشتم. تیم ایران بدون در نظر گرفتن هوادارانش نیز تیم بسیار خوبی است و عملکرد خوبی در زمین مسابقه دارد. نتایج ایران نشان می دهد که تیم منسجم و خوبی است. این تیم تا الان باخت نداشته و گلی نخورده است و این موضوع نشان می دهد که ایران تیم بسیار خوبی است.

از بازیکنانم راضی نبودم و تعویض کردم
بازیکن شماره 15 به دلیل مصدومیت و بعد از شروع نیمه تعویض شد. در بین دو نیمه مجبور به تعویض شدند. از دو بازیکنی که در بین دو نیمه تعویض کردم، ناراضی بودم زیرا نمایش خوبی نداشتند اما تعویض دوم ما اجباری بود و به دلیل مصدومیت این کار را انجام دادیم.

 باید بیشتر تلاش کنیم
در سه بازی گذشته مخصوصا بازی اول و دوم از تیم چین راضی بودم. به ویژه در بازی دوم ما بسیار خوب بودیم. ما باید همچنان کار کنیم تا بهتر شویم و باید روی عملکردمان در خط دفاعی بیشتر کار کنیم. برای این بازی تلاش کردیم اما تلاش ما کافی نبود و به همین دلیل نتوانستیم فرصت های خوبی ایجاد کنیم.

درباره وضعیت ایران در جام جهانی نمی توانم نظری بدهم
سال آینده جام جهانی برگزار می شود و نمی توان درباره وضعیت ایران در جام جهانی صحبت کرد. ایران تیم بسیار با کیفیتی است و مربی بسیار خوبی در اختیار دارد. ایران تیم با کیفیتی است اکنون در صدر جدول حضور دارد و تا به امروز هیچ باختی نداشته اما باز هم می گویم درباره سال آینده نمی توانم نظری بدهم.

زور ما به ایران نرسید
اگر بخواهم درباره بازیکنان تیم خوبم نظر بدهم باید بگویم همه تلاش کردند اما این تلاش ها برای شکست دادن ایران کافی نبود و زور ما به بازیکنان و تیم ایران نچربید.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال چین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.