توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457328
لحظه شکار اژدها توسط طارمى+تصاویر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱
مهدى طارمى با ضربه غافلگیرکننده ى خود سه امتیاز ارزشمند براى ایران ثبت کرد.
 
به گزارش "ورزش سه"، مهاجم شماره ١٧ تیم ملى موفق شد از درون محوطه جریمه با ضربه اى دقیق دروازه بان چین را تسلیم و ایران را به گل سه امتیازى رساند تا شاگردان کى روش به نزدیک ترین فاصله به روسیه و تجربه دومین جام جهانى پیاپى دست یابند.
جدال اژدهاى چینى با یوزپلنگ هاى ایرانى با توجه به حضور مارچلو لیپى روى نیمکت حریف به حساس ترین جدال هفته در منطقه آسیا تبدیل شد و در نهایت اما این کارلوس کى روش بود که موفق شد مچ مرد پرافتخار ایتالیایى نیمکت چین را بخواباند.
اشتباهات سریالى مدافعان چین در لحظات ابتدایى نیمه دوم و دفع توپى که آن را در اختیار طارمى قرار داده بود باعث شد تا این مهاجم این بار با نشانه دروازه و البته خوش شانسى بابت اشتباه گلر حریف موفق شود قفل دروازه حریف را باز کند و ایران را اکنون با ١٧ امتیاز و ٤ امتیاز اختلاف نسبت به دیگر مدعیان به صدر جدول برساند. شکار اژدهاى چینى به دست مهدى طارمى و نزدیک شدن این مهاجم جنوبى به دروازه روسیه و مهمترین تجربه دوران زندگى حرفه اى اش.
 

 

 
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال چین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.