نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457614
تصاویری از بانوان چینی که به ورزشگاه آزادی رفته بودند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳
3 نفر
 
 
نزدیک به 1500 تماشاگر چینی در حالی نگاه‌ها در آزادی را به سکوهای پشت دروازه جنوبی ورزشگاه معطوف کرده بودند که در میان آن‌ها تعداد زیادی از بانوان نیز حضور داشتند.
 
به گزارش "ورزش سه"، در حالی که سال هاست ورود بانوان به ورزشگاه برای تماشای فوتبال در ایران ممنوع است با هماهنگی های به عمل آمده بانوان چینی دیروز بدون مشکل وارد ورزشگاه شده و همانند طرفداران سایر کشورهای شرق قاره به حمایت از تیم ملی کشورشان پرداختند.
این اتفاق به یکی از سوژه های جالب رسانه های چینی تبدیل شد به خصوص زمانی که تعدادی از بانوان ایرانی هم برای اولین بار بدون مشکل و با عنوان مترجم و راهنمای توریست های چینی مجوز حضور در سکوهای آزادی را پیدا کردند تا تصاویر آنها در صدر اخبار حاشیه ای مصاف حساس دو تیم قرار بگیرد.
یکی از رسانه های چینی امروز در گزارشی کامل از حواشی بازی دیروز با ایران به حضور بانوان و طرفداران چینی در آزادی پرداخت و در گزارش خود اشاره ای هم به حضور تعدادی از بانوان ایرانی در جمع بانوان چینی داشت و نوشت:« بعد از سال ها بانوان چینی این فرصت را برای تعداد معدودی از بانوان فوتبالدوست ایرانی فراهم کردند تا از نزدیک شاهد تماشای برد تیم ملی ایران باشند».
البته این گزارش در حالی منتشر شد که در تصاویر تنها یک بانوی ایرانی به عنوان مترجم و راهنما در کنار طرفداران چینی دیده می شد و خبری از بانوان دیگر ایرانی نبود مگر این که سایت چینی از انتشار تصاویر آنها خودداری کرده باشد.
 

 

 

 

 

 

 
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال چین
 
Austria
۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۱۳:۰۴:۴۳
چرا اینها میروند و زنان ایرانی نمی توانند؟ (4223399) (alef-13)
 
عبدالله
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۱۳:۳۵:۴۸
با نشان دادن عکس زنان چینی و دیگر ملیتها در استادیوم آزادی نمک روی زخم زنان پاکدامن و با شرف ایرانی که از تماشای بازی جوانمردانه برادرانشان محرومند نپاشیم.. (4223469) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۱۴:۵۴:۳۹
ابروریزی و سر افکندگی برای ما زنان و مسولان؟؟؟ (4223574) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۱۵:۰۶:۰۳
برای چی نشون میدید؟؟؟ (4223597) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.