توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453868
جیم دین: عربستان به تروریسم کمک می‌کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۰
جیم دین مدیر نشریه کهنه سربازان در گفتگو با پرس تی وی گفت: عربستان سعودی در زمینه اطلاعاتی ، همکاریهایی با گروههای تکفیری و تروریستی دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پرس تی وی؛ مدیر نشریه کهنه سربازان تاکید کرد عربستان سعودی با ترویج وهابیت به تروریسم کمک می کند.

جیم دین در گفتگو با پرس تی وی درباره وهابی گری سعودی ها و جنایات آنها در یمن گفت سعودیها می بینند که اسرائیل دهه های متمادی است با مصونیت کامل اعمال تروریستی انجام می دهد و آمریکا نیز از دولتها و گروههای تروریستی و غیردموکراتیک حمایت می کند و خودش نیز به نوعی در تروریسم دست دارد. البته آمریکا در این مسئله تنها نیست و برخی از دیگر کشورهای غربی نیز در این کار نقش دارند. همین مسئله سعودیها را بیش از پیش تشویق کرده است تا تروریسم را به شیوه خود که با ترویج تفکرات افراطی و تکفیری وهابیت است ، دنبال و از تروریسم در منطقه حمایت کنند. عربستان سعودی همچنین در زمینه اطلاعاتی همکاریهایی با گروههای تکفیری و تروریستی دارد.
 
کلمات کلیدی : عربستان+تروریسم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.