توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416840
هشدار جمهوریخواهان به باراک اوباما
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۷
رهبران حزب جمهوریخواه به باراک اوباما هشدار دادند در هفته‌های باقی‌مانده از ریاست‌جمهوری‌اش از طرح‌ریزی برای اعطای امتیازهای جدید به ایران خودداری کند.

به گزارش میزان، پس از انتشار گزارش هایی که باراک اوباما در پی انجام اقداماتی  به منظور تقویت برجام است،رهبران حزب جمهوریخواه در کنگره به وی هشدار دادند در هفته‌های باقی‌مانده از ریاست‌جمهوری‌اش از طرح‌ریزی برای اعطای امتیازهای جدید به ایران خودداری کند.

براساس گزارش «واشنگتن پست»، «پل رایان» و دیگر رهبران جمهوریخواه با ارسال نامه‌ای به باراک اوباما از او درخواست کردند که طرح اخیر کنگره مبنی بر تمدید ده ساله تحریم های ایران را امضا کند.

جمهوریخواهان مجلس آمریکا در این نامه خطاب به باراک اوباما نوشته اند که امضا این طرح کنگره درباره تحریم های ایران باید تنها اقدامی باشد که باراک اوباما در زمان باقی‌مانده حضورش در کاخ سفید در خصوص ایران انجام می دهد.

«واشنگتن پست» همچنین می‌افزاید که جمهوریخواهان مجلس از منتقدان جدی نحوه برخورد اوباما با ایران بوده‌اند، آنها مخالف توافق هسته‌ای و خواستار اعمال تحریمهای بیشتر علیه این ایران هستند.
 
کلمات کلیدی : جمهوریخواهان + برجام + باراک اوباما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.