نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423347
تغییر ضوابط دانشجویان انصرافی در طرح جریمه مشمولان غایب
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از تغییر ضوابط دانشجویان انصرافی در طرح جریمه مشمولان غایب خبر داد و گفت: برابر ابلاغیه جدید ستاد کل نیروهای مسلح، مبنای محاسبه تاریخ ترک تحصیل یا اخراج این دسته از دانشجویان، به تاریخ 31 شهریور 95 تغییر یافت.

به گزارش میزان، سردار ابراهیم کریمی در خصوص تغییر ضوابط مربوط به طرح جریمه مشمولان غایب اظهار کرد: بخشی از ضوابط طرح جریمه مشمولان غایب مربوط به دانشجویان انصرافی است که برابر آخرین ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، مبنای محاسبه تاریخ ترک تحصیل یا اخراج این دسته از دانشجویان به 31 شهریور 95 تغییر یافت.

وی افزود: دانشجویان دارای معافیت تحصیلی که تحصیلات خود را به اتمام نرسانده و تا پایان شهریور ماه 1395 انصراف داده و یا اخراج شده باشند، از تاریخ فراغت از تحصیل در مقطع قبلی غایب محسوب می شوند و چنانچه مدت غیبت آنان تا پایان 1395 به بیش از 8 سال برسد، در شمول این معافیت قرار می گیرند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با ذکر مثالی اضافه کرد: به عنوان مثال؛ دانشجوی کارشناسی پیوسته که تا قبل از شهریور ماه 1395 انصراف داده و یا اخراج شده باشد ، غیبت وی از تاریخ فراغت از تحصیل در مقطع دیپلم و یا پیش دانشگاهی محاسبه و در صورتی که مدت غیبت وی تا پایان سال 95 بیش از 8 سال باشد، می تواند از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس+10 ) برای معافیت اقدام کند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: مشمولان غایب در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا سامانه پیامک به شماره 110206010 از آخرین اخبار مربوط به تعیین تکلیف مشمولان غایب اطلاع حاصل نمایند.گفتنی است، پیش از این مبنای محاسبه غیبت دانشجویان انصرافی در طرح جریمه مشمولان غایب تا پایان شهریور ماه 1393 بوده است.
 
کلمات کلیدی : مشمولان غایب+ جریمه سربازی + سربازان غایب + معافیت سربازی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۱۳:۱۱:۱۸
الف جان خواهشا پیگیری کن سنوات غیبتو با توجه به تحصیلات شناور بشه مثلا دیپلم 8سال فوق دیپلم 7 سال لیسانس 6 سال فوق لیسانس 5 سال دکترا 4 سال واقعا ظلمه یه فرد سی و جند ساله با سنوات غیبت کمتر نتونه بخره (4063345) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.