نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460930
آغاز دور جدید ثبت نام طرح خرید جریمه سربازی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: افرادی که در طرح جریمه مشمولان غایب ثبت نام کرده اند، باید برای دریافت کارت معافیت، هزینه اعلام شده را تا تاریخ 15 اردیبهشت 96 بپردازند، در غیر اینصورت هزینه ها براساس اجرای طرح در سال 96، تغییر خواهد کرد.

سردار ابراهیم کریمی در گفت و گویی تلویزیونی درباره لزوم پرداخت اقساط طرح جریمه مشمولان غایب اظهار کرد: افرادی که در این طرح ثبت نام کرده اند باید برای دریافت کارت معافیت، هزینه اعلام شده را تا تاریخ 15 اردیبهشت 96 بپردازند، در غیر اینصورت هزینه ها براساس اجرای طرح در سال 96، تغییر خواهد کرد.

به گزارش میزان، وی همچنین از دور جدید ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب از 15 اردیبهشت 96 خبر داد.

گفتنی است؛ طبق قانون بودجه مجلس شورای اسلامی و ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، طرح جریمه مشمولان غایب در دو سال گذشته، برای مشمولان دارای بیش از 8 سال غیبت فرصتی ایجاد کرد تا وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند و افراد در صورت شرکت در این طرح، می توانند برای اخذ گواهینامه راهنمایی و رانندگی نیز اقدام کنند.
 
کلمات کلیدی : مشمولان غایب+ جریمه سربازی + سربازان غایب
 
معافیت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۱:۲۵:۳۲
سلام
پسری ۳۷ ساله هستم ، زیر دیپلم و ۶ ماهه که متاهل شده ام و هنوز جشن عروسی رو برپا نکرده ایم.
۲ سال داشتم ک والدینم از همدیگه طلاق گرفتند و من و داداشم رو آواره کردند. تا ۲۵سالگی گرفتار اعتیاد به مواد مخدر بودم و الان الحمدالله پاکم. پدرم ازدواج کرد و از زن دومش ۵تا بچه داره، مادرم هم ازدواج کرد و ایشونم از شوهر دومش ۲تا دختر بچه داره و ۱۰ساله که شوهر دومش فوت کرده. من پیش مادرم زندگی میکردم. برادرم هم چندساله که مجردی زندگی میکنه و ازش بی خبرم. ضمنا برادرم معافیت پزشکی گرفته.
الان من برای معافیت کفالت دقیقا باید از کجا شروع کنم؟ نمی دونم‌. اصلا کِفالت شامل من میشه یا نه ؟ چیکار کنم

خداوند یار و یاور همگی (4243943) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.