توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 290002
شمخانی: مراحل پایانی بررسی برجام در شورای عالی امنیت ملی طی می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۸
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: قرائت جناحی از برجام در شورای عالی امنیت ملی وجود ندارد.

به گزارش تسنیم ، علی شمخانی صبح امروز در جلسه شورای اداری آذربایجان‌ شرقی با تأکید بر اینکه اکنون مراحل پایانی برجام در شورای عالی امنیت ملی طی می‌شود، اظهار داشت: با تشکیل جلسات فوق‌العاده همه ابعاد فنی، حقوقی، تحریمی، اقتصاد و بازرسی‌ها در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه هیچکدام از اعضای شورای عالی امنیت ملی قرائت جناحی از برجام ندارند، گفت: نگاه جناحی تضعیف‌کننده اجماع ملی است چرا که تنها برنده نگاه جناحی به برجام دشمن است. دبیر شورای عالی امنیت ملی افزود: ملاحظاتی در سند برجام اعمال می‌شود که در ارتباط تنگاتنگ با مجلس شورای اسلامی این سند به نتایج مطلوبی خواهد رسید.

شمخانی با بیان اینکه آنچه غرب را به پای میز مذاکره کشاند «مقاومت» ملت ایران بود، خاطرنشان کرد: اگر ایرانی‌ها در برابر تحریم اظهار عجز می‌کردند دشمن به صراحت اعتراف کرد که در این صورت پای میز مذاکره نمی‌نشست. وی تصریح کرد: سند خروجی از شورای عالی امنیت و مجلس سبب ثبات، اقتدار و تحکیم وحدت ملی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : برجام، شمخانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.