نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293651
شمخانی: نفی اقدامات و تلاش های تیم مذاکره کننده قبلی و فعلی خطای بزرگی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۵
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: نگاه منصفانه باید به تلاش مذاکره کنندگان فعلی داشت و نباید تلاش گذشتگان را نیز نفی کرد، نفی تلاش دو تیم قبلی و فعلی خطای بزرگی است.

به گزارش خانه ملت، علی شمخانی روز سه شنبه در حاشیه نشست کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس اظهارداشت: قطعاً حضور نمایندگان در ایام تعطیلی مجلس شورای اسلامی برای بررسی متن برجام قابل تقدیر است، وی یادآور شد: در نشست امروز کمیسیون ویژه بررسی برجام که با حضور شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی برگزار شد، سوال ها و موضوعاتی مطرح و تبادل نظر صورت گرفت.

وی به موضوعات مطرح شده نسبت به تیم مذاکره کننده قبلی و فعلی اشاره و خاطرنشان کرد: به طور حتم تلاش تیم هسته ای قبلی و فعالیت دوستان منتج به این وضعیت شده است و کسی نباید تلاش گذشتگان را نفی کند. دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: همچنین باید نگاه منصفانه به تلاش مذاکره کنندگان کنونی وجود داشته باشد، از این رو نفی تلاش هر دو تیم خطای بزرگی است.

شمخانی با یادآوری شرایط و نحوه بررسی برجام در مجلس ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس خبرگان رهبری فرمودند که مجلس یکی از ارکان موثر در مساله برجام است، از این رو امیدواریم مجموعه مباحث مجلس و شورای عالی امنیت ملی، خروجی واحدی پیدا کند تا یک اجماع ملی برای عبور از این مرحله و آمادگی برای مقابله با اقدامات حریف و سدسازی در برابر نفوذ احتمالی صورت گیرد.
 
کلمات کلیدی : شمخانی، برجام
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۴:۱۳:۱۰
تیم قبلی مگه کاری هم کرد!!!!!!!!!!!!!! (3172623) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۷:۳۰:۱۳
مردم اگه عمل کرد تیم قبلی را قبول داشتند به جلیلی رای میدادن (3173075) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۰۰:۱۱:۱۲
تیم قبلی جز تحریم های همه جانبه چیز دیگری عاید کشور نکرد (3173749) (alef-13)
 
محمد امین حیات مقدم
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۰۳:۵۵:۳۴
با سلام تیم قبلی رو اگر ول میکردی تا هزار سال دیگه هم مذاکره میکرد من موندم این ها توی جلسات خودشون چه چیزی میگفتن.
خاصیت هم چیز خوبی است.
امید وار هستیم افراد با تجربه ای مانند علی شمخانی سر کار باشن. (3173873) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.