توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469905
واکنش واعظی به مسدودشدن سایت کارانه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی منسوب به خود به انتشار خبری مبنی بر مسدود سازی سامانه کارانه یکی ازنامزدها توسط دولت واکنش نشان داد و نوشت:سایت کارانه به دستورمقام قضایی مسدود شده نه دولت؛ رعایت اخلاق اصل اولیه برای ریاست جمهوری است.

به گزارش ایرنا، «محمود واعظی» روز دوشنبه در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود به فرافکنی ستاد یکی ازنامزدهای انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد و نوشت : آنهایی که فیلترینگ بخشی از تفکرشان را تشکیل می دهد، ما را هم مثل خودشان می پندارند.

عضو هیات دولت یازدهم در ادامه نوشت: در حالیکه به دستور مقام قضایی، سایت کارانه یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری فیلتر شده است، ستاد این کاندیدا با بد اخلاقی و تهمت سعی در فرافکنی دارد.

واعظی ادامه داد: صداقت، تبعیت از قانون و اخلاق حداقل اصول اولیه برای کسی است که خود را لایق ریاست جمهوری می داند.

سایت اینترنتی کارانه یکی از نامزدها به دستور دادستانی و بنا بر قانون تخلفات رایانه ای انتخابات و بنا بر رای همه اعضای کمیته فیلترینگ اعم از ناجا، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قوه قضائیه، وزارت اطلاعات، سازمان تبلیغات، فیلترشد.

درحالی که این سایت از سوی مقام قضایی مسدود شده است برخی پایگاه های اطلاع رسانی منتقد دولت این امر را به دولت یازدهم نسبت داده اند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + قالیباف + سامانه کارانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.