نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472203
قالیباف: این دولت با رای عاریه‌ای آمد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: این دولت با رای عاریه‌ای سر کار آمد، حالا هم چون کارنامه قابل دفاع ندارد، بدنبال رای عاریه‌ای است.

به گزارش مهر، محمد باقر قالیباف نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهور پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای شهر رشت در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت حضور یافت.

قالیباف گفت: این کشور در حوزه منابع انسانی مایه افتخار است، کشور های دنیا امروز بحران منابع انسانی دارند اما کشور ما کشوری جوان است.

وی افزود:استان گیلان از استان های نام آور ما در حوزه خلاقیت و هوش جوانان است. اگر یک درصد جمعیت دنیا را داریم حداقل ۵ درصد منابع را در اختیار داریم. ۱۸ درصد منابع نفت و گاز دنیا را در اختیار داریم.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ما در مرزهای دانش دنیا هستیم اما باید اقرار کنیم با همه این ظرفیت ها و با چنین استعدادی، مردم ما فقیرانه در کشور زندگی می کنند و درآمد مردم هر روز رو به کاهش است.

قالیباف گفت: بحران اقتصادی به این معناست که رکود، گرانی و بیکاری همه کشور ما را دچار مشکلات جدی کرده است. امروز چالش اصلی ما ناکارآمدی و ضعف مدیریت کشور است که ما را به این روز انداخته است.

وی افزود: بحران اقتصادی در هر کشوری بوجود آید، دولت ها به کمک مردم می آیند، اما امروز مجموعه سیاست هایی که دولت به کار گرفته گره گشا نیست.

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در این استان در حوزه چای کاری، مرکبات، برنج و صنعت دچار مشکل هستیم اما راه حلی برای حل این مشکل پیش بینی نشده است که به معنای ناکارآمدی نظام اجرایی در حل مشکلات است.

وی ادامه داد: وقتی انتقاد می کنیم می گویند دولت گذشته! اما دولت گذشته دولت یازدهم است که این مشکلات را به وجود آورده و وعده دروغین به مردم داده برای حل صد روزه مشکلات!

قالیباف خطاب به دولتی ها تصریح کرد: ضعف مدیریت و تاجرصفتی، مانع کار شماست وگرنه کسی برای اجرای برنامه های شما مشکلاتی ایجاد نکرده است.

این نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: وقتی کارنامه غیرقابل دفاع دارند، این گونه تهمت ها را مطرح می کنند که اگر این ها بیایند در پیاده روها دیوار می کشند؛ این حرف را جلوی مرغ پخته بزنی می خندد.

وی گفت: این دولت با رای عاریه ای و ضعیف روی کار آمد و امروز هم چون کارنامه قابل دفاع ندارد هر روز متوسل به دیگران است تا رای عاریه ای جمع کند، چون کارنامه قابل دفاعی ندارد.

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت:تا کی قناری قفس دیگران شدن؟! دولتی که بناست مشکلات را حل کند باید خود از درون بجوشد نه اینکه در مقابل مشکلات بگوید نداریم، نمی شود و نمی توانیم.

وی افزود: به جوانان و دختران گلم عرض می کنم برای حل مشکلات هم امکانات داریم و هم می شود؛ مطمئن باشید در ۴ سال پیش رو می توانیم ۵ میلیون شغل را برای جوانان ایجاد کنیم. برای این ۵ میلیون شغل هم یک شمارشگر می گذاریم تا مردم بدانند چه مقدار شغل ایجاد کردیم.

قالیباف اظهار داشت: ما برای تحول اقتصادی و اصلاح نظام بانکی، تلاش می کنیم تحول اقتصادی در واردات و صادرات و گمرکات ایجاد می کنیم تا یک‌ وزیر نتواند از کارت بازرگانی یک روستایی استفاده کند.

این نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: امروز قاچاق کالا و ارز، کمر تولیدکنندگان را شکسته است؛ با حذف چهار درصدی ها قاچاق کالا و ارز را از بین می بریم.

وی با تاکید بر اینکه همه دست به دست دهیم و جمعه به دولت ۴ درصدی ها پایان بدهیم، ضمانت وعده هایش را کارنامه کاری اش خواند و گفت: متعهدم این استان زرخیز را از مشکلات رکود و بیکاری نجات دهم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + قالیباف
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۶:۱۱:۵۲
شما که 96 درصدی بودین چرا رفتین کنار آقای کاندیدای پوششی؟ (4356183) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.