توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471808
واکنش ربیعی به فیلتر سامانه کار یکی از کاندیداها
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی با تاکید بر اینکه فعالیت سامانه کار قالیباف بدون مجوز بود، گفت: ایشان تاکنون درخواستی مبنی بر فعالیت سامانه کار نداشته است و من قول می‌دهم اگر درخواستی در این زمینه ارائه دهد مجوز آن را طی ۲۴ ساعت آینده صادر کنم.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی در حاشیه مراسم امضا قرارداد همکاری ویژه دکتری بین صندوق رفاه دانشجویان و بانک توسعه تعاون که امروز در وزارت علوم برگزار شد، در جمع خبرنگاران در توضیح سامانه کارورزی دولت که در حال حاضر فعال است، گفت: این سامانه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده، بنابراین امر جدیدی نیست.

وی در ادامه در خصوص فیلتر سامانه کارورزی دکتر قالیباف از کاندیدای دور دوازدهم ریاست‌جمهوری نیز گفت: من این سامانه را فیلتر نکرده‌ام در واقع این امر حاکمیتی است و کسی نمی‌تواند بدون داشتن مجوز اقدام به راه‌اندازی سامانه و انجام فعالیت‌های مربوط شود.

ربیعی در پایان خاطرنشان کرد: آقای قالیباف تاکنون برای درخواست مجوز در جهت راه‌اندازی سامانه کار اقدام نکرده‌اند و من قول می‌دهم اگر ایشان در این زمینه درخواستی داشته باشد طی ۲۴ ساعت مجوز لازم را به ایشان ارائه دهم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + قالیباف + سامانه کارانه + ربیعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.