توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489499
آخرین وضعیت پروازهای ایران به نجف
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۲
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، از ادامه پروازها به نجف به صورت محدود خبر داد و گفت : نتیجه نهایی رایزنی با طرف عراقی تا هفته آتی مشخص می شود.

به گزارش تابناک علی عابدزاده با اشاره به آخرین وضعیت پروازهای نجف در پی وضع عوارض گمرکی نامتعارف از سوی فرودگاه این شهر و تصمیم ایرلاین‌ها برای توقف پروازها، گفت: در حال حاضر پرواز‌ها به صورت محدود در حال انجام است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: همکاری لازم از سوی فرودگاه نجف با ایرلاین‌های ایرانی انجام داده و کاهش نرخ عوارض گمرکی در رایزنی دو طرف در حال انجام است.

وی افزود: تا هفته آتی نتیجه نهایی مذاکرات با فرودگاه نجف اعلام می‌شود.

عابدزاده در پاسخ به سوالی مبنی بر چرایی رشد تاخیرهای پروازی، گفت: تاخیرهای پروازی نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده، ولی باید باز هم شرکت‌ها و ایرلاین‌ها باید در جهت ارتقا کیفیت خدمات دهی به مسافران تلاش کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تاخیر پرواز به مدت طولانی بسیار کم شده است.

عابدزاده با بیان اینکه رعایت آیین نامه حقوق مسافر بهترین مرجع برای رسیدگی به تاخیرهای پروازی است، گفت: طبق این آیین نامه برخورد با ایرلاین‌های متخلف از حیث تاخیرهای پروازی صورت می‌گیرد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا آیین نامه حقوق مسافر رعایت می‌شود یا خیر، افزود: بله این آیین نامه ابلاغ شده و مسافران می‌توانند در صورت تاخیرهای پروازی خواستار رعایت این آیین نامه شوند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری یادآور شد: عدم رعایت آیین نامه حقوق مسافر از سوی ایرلاین‌ها نیز در این آیین نامه دیده شده و برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : پرواز نجف+شرکت های هواپیمایی+فرودگاه نجف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.