نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492738
نعمت‌زاده: ایران آماده بازسازی موصل است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷
وزیر صنعت معدن و تجارت کشورمان از آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری ها با عراق به ویژه بازسازی شهر جنگ زده موصل خبر داد.

به گزارش ایرنا، «محمدرضا نعمت زاده» این سخنان را امروز (یکشنبه) در مراسم امضای همکاری میان وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت صنایع و معادن عراق عنوان کرد.


این مقام مسئول یادآور شد: ایران تجربه خوبی در ایجاد شهرک های صنعتی این امکانات برای فعالان اقتصادی در این شهرک ها دارد و آمادگی داریم در این زمینه در مناطقی که مدنظر عراقی ها است به ایجاد و تامین امکانات بپرازیم.


وی تصرح کرد: عراق نیازمند فعالیت های بازسای و توسعه به ویژه در بخش های مهندسی و ساخت و ساز است و جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد در مقوله های مسکن، راه سازی، تامین آب و برق، اسکله های دریایی، ساختمان های رفاهی عمومی و غیره به یاری عراقی ها بپرازد.

نعمت زاده تصریح کرد: یقین داریم عراق عزم جدی برای باسازی شهرهای جنگ زده ای نظیر موصل دارد که در این زمینه با کمال میل آماده همکاری هستیم و می توانید در خصوص توسعه فعالت های اقتصادی روی کمک و تجربه ایران حساب کنید.
 
کلمات کلیدی : موصل+آزادسازی موصل+بازسازی موصل+نعمت زاده
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۹:۵۳:۱۷
شما ایران و ویران نکن نمی خواد جا های دیگرو آباد کنی (4476880) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۹:۵۳:۵۲
شما لطفا خرمشهر رو بساز. (4476881) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۲۰:۴۵:۵۵
اقاى نعمت زاده بعنوان مدير واقعا قبولت دارم ولى بنظر شما ايا ايران قدرت مالى و اقتصادى قوى دارد كه ميتوانند ويرانه هايى كشورهاى ديگر بازسازى كند اين شما از اقتصاد ايران و ركود حاكم و مبالغ كلان چك هايى برگشت خورده در اين دو سال خبر دارى با تشكر (4476931) (alef-11)
 
Sweden
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۲۲:۰۵:۲۵
بعد از 30 سال از پایان جنگ هنوز خرمشهر باسازی نشده ولی اماده باسازی موصل هستید خجالت هم خوب چیزی است (4477023) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۲۳:۱۴:۳۸
سیستان بلوچستان را لطفا فرض کنید موصل است! (4477130) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.