توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485736
نجات ۷ ملوان لنج باری در خلیج فارس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: هفت ملوان لنج باری از غرق شدن در خلیج فارس نجات یافتند.

به گزارش مهر، معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: هفت ملوان لنج باری از غرق شدن در خلیج فارس نجات یافتند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، محمد شکیبی نسب اظهار داشت: در پی اعلام اضطرار موتور لنج حادثه دیده که در مسیر دوبی به بندر امام خمینی در حرکت بود به مرکز جستجو و نجات دریایی عسلویه مبنی بر آبگرفتگی شدید و نیاز فوری به تخلیه آب، بلافاصله هماهنگی های لازم انجام و شناورهای ناجی ۱۸ و یدکش ماهان به منطقه اعزام شدند.
وی اضافه کرد: با رسیدن ناجی ۱۸ به موقعیت و تحویل پمپ تخلیه آب، به سرعت عملیات تخلیه آب از موتور لنج حادثه دیده آغاز شد و یدک کش ماهان نیز با قرار گرفتن در محل و به دلیل شدت آبگرفتگی پمپ تخلیه دوم را به کار گرفت اما پس از ساعت‌ها تلاش آبگرفتگی شناور غیرقابل مهار اعلام شد.

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ادامه داد: پس از حصول اطمینان عوامل عملیاتی از نبود امکان نجات شناور، ناجی ۱۸ هر هفت خدمه موتور لنج غرق شده را در اسکله پارس بندر عسلویه تحویل عوامل مربوطه داد.
 
کلمات کلیدی : نجات دریانوردان+لنج باری+خلیج فارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.