نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486636
کشف لاشه یگ توله پلنگ در سوادکوه+ تصاویر ناراحت کننده
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، خبر از گشف لاشه یک توله پلنگ ماده در منطقه کارمزد داد و گفت: با توجه ضعف و لاغری شدید و عدم مشاهده آثار ضربه و جراحت مرگ این توله پلنگ بر اثر ابتلا به بیماری انگلی بسیار محتمل است.

به گزارش تسنیم، روز جمعه، لاشه یک توله پلنگ ماده در  منطقه کارمزد از توابع استان مازندران کشف شد.

کورس ربیعی، رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر گفت: لاشه این توله پلنگ 2.65 کیلوگرمی که روز جمعه در منطقه کارمزد سواد کوه کشف شده، امروز به اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران رسید و برای کالبدگشایی به کلینیک دامپزشک معتمد اداره کل فرستاده شد اما با توجه به گذشت مدتی از مرگ و متعفن شدن لاشه امکان تشخیص علت مرگ بعید به نظر می‌رسد.

وی با بیان اینکه حضور پلنگ مادر در نزدیکی محل کشف لاشه گزارش شده است می‌گوید: با توجه ضعف و لاغری شدید و عدم مشاهده آثار ضربه و جراحت، مرگ این توله پلنگ بر اثر ابتلا به بیماری انگلی بسیار محتمل است. 
کلمات کلیدی : پلنگ+لاه پلنگ+جسد پلنگ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۵ ۱۶:۲۴:۵۴
خدائیش شما چکاره اید چرا مواظب حیات وحش نیستید آنهم این مورد کمیاب (4445702) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.