نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503371
پیگیری حادثه سوزاندن پلنگ ماده در مازندران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳
پیگیری قضایی برای دستگیری شکارچیان دو قلاده پلنگ در بهشهر با کشف لاشه یک پلنگ مادر به همراه توله اش درجنگل های شهیدآباد بهشهر، پیگیری ها برای شناسایی و دستگیری متخلفین آغاز شده است.

به گزارش میزان، کشف لاشه دو قلاده پلنگ در منطقه جنگلی شهید آباد که  به شکل بی رحمانه ای کشتار شده و با کندن پوست حیوان اقدام به آتش زدن لاشه ها نموده اند که جمجمه و برخی از قسمتهای باقیمانده و همچنین آثار گلوله و خون در محل حاکی از کشتار آن ها در چند روز گذشته بوده است.
پیگیری حادثه سوزاندن پلنگ ماده در مازندران 
این پلنگ مادر که به همراه توله اش برای نوشیدن آب به محل چشمه لب سنگ جنگل شهید آباد آمده بودند هدف شلیک شکارچیان متخلف قرار گرفته و متخلفین با کندن پوست مادر وتوله،  لاشه ها را آتش زده و محل را ترک می نمایند. با هماهنگی و همکاری دستگاه قضایی و پلیس آگاهی تحقیقات درحال انجام بوده و تا دستگیری متخلفین ادامه دارد.
پیگیری حادثه سوزاندن پلنگ ماده در مازندران 
 
کلمات کلیدی : پلنگ، مازندران، شکار غیرمجاز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۱۷:۰۹:۳۳
وحشیانه است کارشون (4526382) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۲۲:۰۶:۰۵
داعش (4526750) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۲۳:۴۰:۵۹
بعضى از روستائيان و بومى ها به قدرى وحشيانه با محيط زيست و حيوانات رفتار مى كنند كه به راستى شايسته عذاب الهى هستند (4526843) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.