توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458231
انتشار عکس ملاقات مایکل فلین با رئیس جمهور روسیه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۳
رسانه های آمریکایی روز گذشته تصویری از مشاور امنیت ملی مستعفی ترامپ را منتشر کردند که او را در کنار رئیس جمهور روسیه نشان می دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از گاردین، در حالی که تحقیق درباره رابطه دولت ترامپ با روسیه پیش و پس از انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا هر روز رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد، رسانه های آمریکایی روز گذشته (شنبه) تصویر دیده نشده ای از مایکل فلین مشاور امنیت ملی مستعفی ترامپ را منتشر کردند که او را در ضیافت شام شبکه تلویزیونی راشا تودی در سال 2015 در کنار رئیس جمهور روسیه نشان می دهد.

فلین ماه گذشته در پی افشای روابطش با سفیر روسیه در آمریکا مجبور به استعفا شد و اخیرا کمیته اطلاعات سنای آمریکا او را به عنوان شاهد برای توضیح درباره ارتباط تیم ترامپ با مقامات روس احضار کرده است.

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1396/1/13/6031260_785.jpg
روز گذشته گفته شد فلین در ازای ارائه اطلاعات درخصوص ارتباط نزدیکان ترامپ با مسکو درخواست مصونیت قضایی کرده اما کمیته اطلاعات سنا درخواست او را رد کرده است.
 
کلمات کلیدی : مایکل فلین ، مشاور امنیت ملی آمریکا ، استعفای مایکل فلین ، ملاقات مایکل فلین با پوتین ، ضیافت شام ، ارتباط دولت ترامپ با روسیه ، کمیته اطلاعات سنا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.