توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495483
وضعیت مبهم یکی از مصدومان حادثه درگیری ماموران نیروی انتظامی کهگیلویه با قاچاقچیان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
بستگان یکی از مصدومان‌حادثه درگیری مسلحانه صبح امروز نیروی انتظامی کهگیلویه با قاچاقچیان در یکی از روستاهای این شهرستان از انتقال درجه‌دار نیروی انتظامی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج خبر داد.

محمدحسین فریدونی در گفت‌وگو با ایلنا گفت:‌ علی فارسی مدان که استوار یکم نیروی انتظامی است، امروز صبح در درگیری مسلحانه‌ای در روستای برج‌علی شیر شهرستان کهگیلویه متاسفانه از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و اکنون در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بستری است.

وی حال مصدوم این درگیری را نامعلوم عنوان و گفت: خواهرزاده من ساعاتی پیش به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شده و اکنون نمی‌توان گفت که شرایط جسمی وی چگونه است.

فریدونی از عملکرد نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه خدمات به مصدوم این درگیری اظهار داشت: متاسفانه نیروی انتظامی هنوز به بیمارستان مراجعه نکرده و فارسی مدان تنها توسط اورژانس دهدشت به این بیمارستان منتقل شده است.

وی از مسئولان نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خواست توجه ویژه‌ای به مصدومان حادثه درگیری امروز صبح نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه داشته باشند.

گفتنی است علی فارسی مدان استوار یکم نیروی انتظامی کهگیلویه به همراه دو تن از همکاران خود در درگیری امروز صبح با قاچاقچیان یکی از روستاهای اطراف کهگیلویه به شدت زخمی شده است.
 
کلمات کلیدی : نیروی انتظامی + تیراندازی + درگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.