وضعیت مبهم یکی از مصدومان حادثه درگیری ماموران نیروی انتظامی کهگیلویه با قاچاقچیان

3 مرداد 1396 ساعت 16:04


بستگان یکی از مصدومان‌حادثه درگیری مسلحانه صبح امروز نیروی انتظامی کهگیلویه با قاچاقچیان در یکی از روستاهای این شهرستان از انتقال درجه‌دار نیروی انتظامی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج خبر داد.

محمدحسین فریدونی در گفت‌وگو با ایلنا گفت:‌ علی فارسی مدان که استوار یکم نیروی انتظامی است، امروز صبح در درگیری مسلحانه‌ای در روستای برج‌علی شیر شهرستان کهگیلویه متاسفانه از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و اکنون در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بستری است.

وی حال مصدوم این درگیری را نامعلوم عنوان و گفت: خواهرزاده من ساعاتی پیش به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شده و اکنون نمی‌توان گفت که شرایط جسمی وی چگونه است.

فریدونی از عملکرد نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه خدمات به مصدوم این درگیری اظهار داشت: متاسفانه نیروی انتظامی هنوز به بیمارستان مراجعه نکرده و فارسی مدان تنها توسط اورژانس دهدشت به این بیمارستان منتقل شده است.

وی از مسئولان نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خواست توجه ویژه‌ای به مصدومان حادثه درگیری امروز صبح نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه داشته باشند.

گفتنی است علی فارسی مدان استوار یکم نیروی انتظامی کهگیلویه به همراه دو تن از همکاران خود در درگیری امروز صبح با قاچاقچیان یکی از روستاهای اطراف کهگیلویه به شدت زخمی شده است.


کد مطلب: 495483

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcaamnye49noy1.k5k4.html?495483

الف
  http://alef.ir