نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492385
ساجدی‌نیا:ضارب حادثه متروی شهر ری کشته شد/ مسئله امنیتی نبود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به واقعه امروز در متروی شهرری تأکید کرد، هیچ مسئله امنیتی در این حادثه وجود نداشته است.

به گزارش فارس، سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به حادثه متروی شهرری گفت: این حادثه در ساعت 10:35 دقیقه در متروی شهر ری به وقوع پیوست.

وی افزود: فردی سه نفر را مضروب کرد که یک نفر از آنها روحانی بود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: هم‌اکنون در حال پیگیری علت وقوع این حادثه هستیم و گفته‌های شاهدان عینی را بررسی می‌کنیم.

این مقام ارشد پلیس پایتخت با تأکید بر این مطلب که هیچ مسئله امنیتی در کار نبوده، اعلام کرد: وقتی که این اتفاق افتاد، مأموران حاضر در ایستگاه به شخص ضارب تذکر دادند، اما این فرد به مأمور انتظامی حمله‌ور شد که مأمور ما به مقداری جزئی زحمی شد.

وی گفت: با توجه به وضعیتی که فرد مضروب در مترو ایجاد کرده بود و عدم توجه به اخطار پلیس، به وی تیراندازی شد و فرد ضارب در حین انتقال به بیمارستان فوت کرد.

سردار ساجدی نیا با اعلام این مطلب که پلیس اجازه نمی‌دهد که امنیت مردم به خطر بیفتد، اظهار داشت: مردم بدانند که فرزندانشان در نیروی انتظامی در راستای حفظ و امنیت آنان با تمام توان تلاش می‌کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت مجروحان این حادثه گفت: 2 نفر از مجروحان به صورت سرپایی درمان و مرخص شده‌اند و نفر سوم که روحانی بوده نیز حالش رو به بهبود بوده و در حال ترخیص است.
 
کلمات کلیدی : نیروی انتظامی + تیراندازی + مترو
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۲۱:۳۹:۴۰
تو هیچ کدوم از قسمتهای خبری گفته نشده که پای یک روحانی هم در میان بوده چرا؟
چی میشه اگر بگند؟
... (4475546) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۲۲:۱۱:۴۹
حقش بوده چشمش کور مترو که جای لات بازی نیست (4475572) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۱:۰۵:۰۴
چرا گلوله به پاش نزدید ؟ چرا بیهوشش نکردید ؟ حتما بایدبکشید ؟ (4475686) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۸:۰۰:۱۴
قتل فرد مذکور یک اشتباه فنی از طرف پلیس بوده و باید پیگیری شود. بجای هوچیگری عدالت اجرا شود. (4475781) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.