نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500710
انتقاد دوباره آیت‌الله جنتی به سلفی نمایندگان با موگرینی: عذرخواهی کرده و توبه کنید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۹
رئیس مجلس خبرگان رهبری از حواشی بوجود آمده از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مراسم تحلیف انتقاد کرد و از آنان خواست علاوه‌بر عذرخواهی از ساحت مردم، از این کار خود توبه کنند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله احمد جنتی، رئیس کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری در جلسه این کمیسیون که در قم برگزار شد، ضمن اشاره به مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری و قدردانی از برگزار کنندکان این مراسم ها از حواشی بوجود آمده از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مراسم تحلیف، انتقاد کرد و از این عده خواست علاوه بر عذرخواهی از ساحت مردم از این کار خود توبه کنند.

جلسات کمیسیون‌های "تحقیق"، "سیاسی-اجتماعی" و "۱۰۷ و ۱۰۹ قانون اساسی" پیش از ظهر و نیز کمیسیون "حراست و پاسداری از ولایت‌فقیه" نیز برگزار شد و در جلسات این کمیسیون‌ها، موضوعات مربوط به شرح وظایف مجلس خبرگان، مباحث اجلاس آتی خبرگان که در شهریورماه تشکیل خواهد شد و نیز مسائل داخلی، منطقه ای و بین‌المللی با حضور یکی از کارشناسان مسائل سیاسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اجلاسیه آینده مجلس خبرگان رهبری که سومین اجلاس رسمی دوره پنجم محسوب می شود در تاریخ ۲۸ و ۲۹ شهریور در تهران برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی : سلفی نمایندگان+موگرینی+آیت الله جنتی+تحلیف+مراسم تحلیف+تحلیف روحانی
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۲۳:۱۶:۳۱
یکی از بهترین نظرات ایشونه که تا الان شنیدم.
درود بر آیت الله. (4514161) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۰ ۰۹:۳۷:۲۰
ماجرای موگرینی یک بی احتیاطی اخلاقی بعضی از نمایندگان بود، ولی ایشون به این فکر کنه که تبریک گفتن مرگ پادشاه عربستان در تریبون رسمی کشور چه تبعاتی مالی زیانباری برای کشور داشت و چه کسی باید بابت این تبعات پاسخگو باشه! (4514405) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.