توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394105
توضیحات منصوریان پس از برد استقلال
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

سرمربی آبی ها می گوید بازی با ذوب آهن از دربی سنگین تر بود.

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال اولین برد فصلش را با این تیم به دست آورد. او در این باره می گوید: «بازی خیلی خوب، سنگین و نفس گیری بود. این بازی برای ما از دربی هم سنگین تر بود. به همه بازیکنانم خسته نباشید می گویم. خوشحالم که اولین برد فصل را به دست آوردیم. تیم ما تا همین حالا هم بدشانس بود که نبرده بود.» او ادامه می دهد: «همیشه بازیهای بعد از دربی چنین شرایطی دارد. به یحیی هم قبل از بازی گفتم که بدموقعی به هم خوردیم. این تیم یحیی از تیم دو سال پیش ذوب هم بهتر بود. ما دو بر یک بردیم اما استرس خوردن گل مساوی سبب شد که در اواخر بازی عقب بازی کنیم و ممکن بود هر لحظه گل تساوی را دریافت کنیم. هر چند که ممکن بود روی ضدحمله به گل های بیشتری دست یابیم.»
منصوریان ادامه می دهد: «یکی از دلایل اصلی این مساله فشار روحی روانی روی ما بود. خسرو حیدری در این شرایط ضربه آخر را نمی زد و موقعیت های خوبی ایجاد می کرد. البته نبردن ما در دیدارهای قبل سبب فشار روی بازیکنان شده بود و همین نگرانی را افزایش می داد. این استرس از طرف ما به سکوها انتقال یافت.»
سرمربی استقلال درباره پنالتی تیمش که باعث انتقاد ذوب آهنی ها شد، می گوید: «من اصلا پنالتی را ندیدم چون داشتم با بهتاش فریبا صحبت می کردم. الان داوران ما پوست اندازی کرده اند و از نظر روانی و فیزیکی تغییر کرده اند. البته معتقدم صحنه ای که روی کاوه رضایی بود هم می توانست گل سوم ما باشد. »

او درباره وضعیت بختیار رحمانی هم توضیح می دهد: «بختیار فوق العاده خوب است و در فولاد قهرمان ایران شده است. اما اینجا فشار خیلی سنگین تر از اهواز و تبریز است. من فکر می کنم او احتیاج به زمان دارد.»
 
کلمات کلیدی : استقلال+ذوب آهن+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.