توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394104
استقلال ۲ - ذوب‌آهن ۱ /موتور تیم منصوریان روشن شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷
استقلال تهران سرانجام موفق شد اولین برد فصل خود را به دست بیاورد.

 استقلال تهران که امشب در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن بود، توانست حریف خود را شکست دهد و اولین سه امتیاز را دشت کند. در این مسابقه استقلال در هر نیمه یک گل زد ولی در نیمه دوم یک گل هم دریافت کرد. در نیمه اول بازی پایاپای بود و دو تیم موقعیت هایی داشتند ولی استقلال با خطای مدافع ذوب آهن روی بختیار رحمانی صاحب یک ضربه پنالتی شد. امید ابراهیمی یکی از بهترین پنالتی زن های لیگ برتر پشت این ضربه ایستاد و در دقیقه ۴۳ موفق شد اولین استقلال را در این مسابقه بزند.

نیمه اول با این نتیجه تمام شد. در نیمه دوم ذوب آهن اولین موقعیت را روی دورازه استقلال خلق کرد ولی راست آتشین تیم منصوریان موفق شد زمینه ساز گل دوم آنها باشد. روی حرکت خوب خسرو و سانتر وریا غفوری، علی قربانی موفق شد گل دوم استقلال را در دقیقه ۵۰ بزند. ذوب آهن در دقیقه ۶۶ با ضربه تبریزی توانست یکی از گل های خورده را جبران کند. در ادامه دوباره باز هم دو تیم موقعیت هایی داشتند ولی سرانجام بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا استقلال اولین برد خود را به دست بیاورد و تا پیش از بازی های فردای لیگ برتر، به رده دهم برسد. آبی ها حالا با روحیه بهتری به تعطیلات لیگ برتر می رود.
 
کلمات کلیدی : استقلال+ذوب آهن+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.