توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427306
خداحافظی نوراللهی با هواداران/ بازی نمایشی قرمزپوشان بعد از گل سوم
تاریخ انتشار : جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
احمد نوراللهی که قرار است در نیم فصل راهی تیم فوتبال تراکتورسازی شود، پس از پایان دیدار پرسپولیس با سیاه جامگان با هواداران خداحافظی کرد.

به گزارش ایسنا، در بین دو نیمه دیدار پرسپولیس و سیاه جامگان سوشا مکانی به دیدار علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس که از اواسط نیمه نخست به ورزشگاه آمده بود، رفت و به گفت و گو با او پرداخت.

بعد از گلزنی مهدی طارمی به سیاه جامگان، بازیکنان پرسپولیس در جشن شادی او شرکت داشتند و طارمی بعد از آن خودش را به نیمکت پرسپولیس رساند و در آغوش کریم باقری قرار گرفت.

به دنبال برتری سه بر صفر پرسپولیس مقابل سیاه جامگان که در اوایل نیمه دوم رخ داد، هواداران پرسپولیس هوای سرد آزادی را به فراموشی سپردند و در طول دقایق باقی مانده از بازی، با سوت و تشویق، از تیم محبوب خود حمایت کردند.

بعد از افزایش فاصله پرسپولیس با سیاه جامگان، برانکو ایوانکوویچ که در اکثر بازی ها با حضور در کنار خط محوطه فنی بازی تیمش را نظاره می کند، به روی نیمکت رفت و کمتر در کنار خط محوطه فنی حاضر شد. از طرفی بازیکنان پرسپولیس روی به بازی نمایشی آوردند و در مواقعی نیز با خودخواهی در موقعیت های مناسب یار کناری خود را نادیده می گرفتند.

احمد نوراللهی که قرار است از نیم فصل به خاطر گذراندن خدمت سربازی راهی تراکتورسازی شود، به سمت هواداران رفت و با آنها خداحافظی کرد. هواداران نیز با سر دادن شعارهایی از زحمات او برای پرسپولیس قدردانی کردند. 

بازیکنان پرسپولیس پس از پایان دیدار با سیاه جامگان، دور افتخار زدند که با حمایت و تشویق هواداران همراه بود.
 
 
کلمات کلیدی : سیاه جامگان+پرسپولیس+لیگ برتر+احمد نوراللهی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.