توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427358
غیاثی: گل سیاه‌جامگان آفساید نبود/ خطای پنالتی روی طارمی گرفته نشد
بخش ورزشی الف،3دی95
رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: گلی که سیاه جامگان به پرسپولیس زد آفساید نبود.
تاریخ انتشار : جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۶
سید رضا غیاثی در گفت و گو با فارس در مورد داوری بازی پرسپولیس وسیاه جامگان گفت این بازی را حاجی ملک داور گیلانی به اتفاق آرمان اسعدی سنندجی وحمید غمزه سقالکساری قضاوت کرد. در دقیقه ٢٠ بازی عجله واشتباه داوردر اعلام هند دروازه بان سیاه جامگان بیرون از محوط جریمه می‌رفت که کار دستش بدهد و این در حالی بود که دروازه‌بان در حالیکه روی زمین افتاده بود باسر توپ را دور کرده بود خوشبختانه کمک اول او، ارمان اسعدی به دادش رسید وبه او گوشزد کرد که هند نبوده است این کمک اسعدی به داور هم داور را نجات داد وهم از اخراج دروازه‌بان جلوگیری کرد.

وی ادامه داد: دردقیقه٢+٤٥ بازی طارمی مدعی خطای پنالتی روی خودش بودو این در حالی بود که خودش اول بازیکن حریف را هل داده بود. داور در دقیقه ٤٧باید خطای روی طارمی رادرمحوطه جریمه پنالتی اعلام می‌کرد و خوشبختانه داور در مورد جرایم شخصی بازیکنان به درستی عمل کرد و کارت‌هایی که نشان داد درست بود.

غیاثی تصریح کرد: داور در دقیقه٧٦به سیف الهی به دلیل بازی با توپ بعد از سوت داور اخطار داد خدا کند که کمک داور اول بازی در این صحنه در اعلام افساید اشتباه نکرده باشد من معتقدم گل سیاه جامگان در شرایط درست به ثمر رسید و اعلام افساید اشتباه بود همین کارت وکارت دیگری که زننده گل در دقیقه ٩٠+٢ بازی گرفت باعث شد که سیف الهی بی دلیل از بازی اخراج شود.
 
کلمات کلیدی : سیاه جامگان+پرسپولیس+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.