توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460543
قابل توجه دارندگان اندروید؛
5 درصد بازار در اختیار اندروید نوقا
بخش دانش و فناوری الف،20 فروردین 96
اندروید نوقا توانست با گذشت 7 ماه از عرضه اولیه 5 درصد از بازار سیستم عامل ها را از آن خود کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۷
باشگاه خبرنگاران جوان، از انتشار پلت‌فرم اولیه اندروید نوقا فقط 7 ماه می گذرد اما این سیستم عامل که گوگل برای انتخاب نامش از کاربران نظرسنجی کرده بود توانسته است طی مدت یاد شده 5 درصد از بازار سیستم عامل ها را به خود اختصاص دهد.

البته گفته می شود این آمار بسیار هم جای تعجب ندارد زیرا بر اساس آمارهای گوگل اندروید لالی‌پایپ با 32 درصد سهم بازار در رتبه اول تصاحب بازار سیستم عامل ها قرار دارد.

بر اساس جدول منتشر شده در بازه زمانی هفت روز منتهی به سوم آوریل سهم اندروید نوقا به 4.9 درصد خواهد رسید. آمار حاکی از آن است که اندروید نان زنجبیلی و حصیری با 0.9 درصد کمترین سهم بازار را داشته اند و اندروید جلی‌بین، کیت کت و مارشملو به ترتیب سهمی 10.1، 20 و 31.2 درصدی را در بازار دارند.

آمارها حاکی از رشد اندروید نوقا تنها پس از گذشت 7 ماه از عرضه آن دارد اما کارشناسان معتقدند این روند رو به رشد راضی کننده نیست و کمتر از حد انتظار است.

نمودار و جدول ارائه شده از سوی گوگل اطلاعات بیشتری را در اختیار شما خواهد گذاشت.
5 درصد بازار سیستم عامل های موبایلی در اختیار اندروید نوقا 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+سیستم عامل اندروید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.