توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371061
قابلیت جدید گوگل؛
اپلیکیشن پرطرفدار اندروید به قابلیت ترجمه لحظه ای متون مجهز شد
بخش‌دانش و فن‌آوری الف،21 تیر95
با قابلیت جدید گوگل ، اپلیکیشن "Google Now on Tap" به طور خودکار متن روی تصویر را شناسایی کرده و به شما پیشنهاد نمایش ترجمه آن را می‌دهد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۸
 گوگل سه قابلیت جدید به  اپلیکیشن" Google Now on Tap" افزوده که یکی از آن‌ها ترجمه سریع متن است.

همان طور که می دانید Google Now on Tap، اپلیکیشنی است که تنها با نگه داشتن دکمه هوم فعال شده و به شما اطلاعات مورد نیازتان را می‌دهد.
 
با این قابلیت، اگر شما با متنی برخورد کردید و به دنبال ترجمه آن بودید، کافی است دکمه هوم را نگه داشته تا Google Now on Tap فعال شود.

 این اپلیکیشن به طور خودکار متن روی تصویر را شناسایی کرده و به شما پیشنهاد نمایش ترجمه آن را می‌دهد. گوگل اذعان کرده است که این قابلیت در متن‌های چند زبانه نیز کار خواهد کرد. البته این برنامه در حال حاضر قابلیت ترجمه به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی و روسی را دارد و زبان گوشی شما باید یکی از این موارد باشد.

گفتنی است ؛ همجنین گوگل قابلیت «Discover Mode» را به این اپلیکیشن اضافه کرده است. این قابلیت، لینک‌های مفیدی درباره موضوعی که مشغول مطالعه آن هستید را به شما می‌دهد.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+سیستم عامل اندروید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.