توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450319
گلایه قناعتی از رفتار دوگانه شهرداری تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
ایسنا نوشت: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از رفتار دوگانه شهرداری تهران در برگزاری نمایشگاه‌ها در شهر تهران گلایه کرد.

ابوالفضل قناعتی با اشاره به برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی در بوستان گفت و گو گفت: یکی از دلایل مهم انتقال نمایشگاه سئول به شهر آفتاب، بحث ترافیک و عدم تشدید آن در معابر شهر تهران بود؛ اما حالا می بینیم که با وجود آماده شدن شهر آفتاب، خود شهرداری نیز نمایشگاه هایش را در آن برگزار نمی‌کند.

وی با بیان اینکه باید همه نمایشگاه‌ها به شهرآفتاب منتقل شود نه اینکه ما تنها دیگران را مورد عتاب قرار دهیم، گفت: شهرداری به وزارت صنایع و.... انتقاد می‌کند که چرا نمایشگاه هایش را در سئول برگزار کرده و این موضوع سبب افزایش ترافیک شده است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه نباید اجازه دهیم که هیچ نمایشگاهی ترافیک زا در شهرتهران برگزار شود گفت: خود شهرداری نیز حق ندارد که در داخل شهر تهران نمایشگاه‌های بزرگ برگزار کند و این درحالی است که نمایشگاه زنان و تولید ملی بیش از 2000 نفر مراجعه کننده دارد و شهرداری نباید در محل دائمی نمایشگاه‌های خود در بوستان گفت وگو نمایشگاهی برگزار می‌کرد.

وی گفت: شهرداری به عنوان متولی شهر آفتاب باید الگو و پیش قدم برگزاری نمایشگاه در این سایت می‌شد اما می‌بینیم که رفتار متفاوتی دارد و این عمل شهرداری مورد تایید شورای شهر نیست و حتما این موضوع را پیگری خواهیم کرد.
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران +برگزاری نمایشگاه + شهر آفتاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.