نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 286718
کمترین پرداختی دولت، به فرهنگیان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۳
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌دانم آقای نوبخت معاون رئیس‌جمهور، آمار یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی میانگین حقوق فرهنگیان را از کجا آورده است.

به گزارش فارس، جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی امروز در سی و دومین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کشور که در برج میلاد تهران در حال برگزاری است، در خصوص حمایت از بسته حمایتی از مؤسسان مدارس غیردولتی و خرید خدمات آموزشی، اظهار داشت:‌ در گذشته خرید خدمات به شکل دیگری بود که معلمان شرکتی آن زمان هنوز جلوی مجلس تحصن می‌کنند و خرید خدمات کنونی هم طوری است که هنوز به یک تفاهم نرسیده‌ایم.

کوچکی‌نژاد درخصوص پرداخت‌ها به فرهنگیان، گفت: نمی‌دانم آقای نوبخت معاون رئیس جمهور، آمار یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی میانگین حقوق فرهنگیان را از کجا آورده است؛ تمام پرداخت دولت به سایر ارگان‌ها را بیایند و با پرداختی به فرهنگیان مقایسه کنند که در آن صورت خواهند دید کمترین پرداخت‌ها از سوی دولت به فرهنگیان است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پس از موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش، کمیته‌ای با حضور فانی و ریاست ابوترابی تشکیل شد و در آن کمیته خواسته‌ایم، پول بیشتری به آموزش و پرورش کمک شود.
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش+معلم
 
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۲۳:۳۰:۱۲
خیر قربان کمترین پرداخت دولت به بازنشستگان فرهنگی این مملکته، فرهیختگان شرمنده! (3088856) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۲۳:۳۸:۳۸
يك فرد منصف هم پيدا شد حرف اقاي نوبخت را كه عجيب بود نقض كند همكاران من در حال بازنشسته شدن هستند اما اينقدر دريافتي ندارند (3088864) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۲۳:۴۹:۵۰
چرا حرف الکی میزنید. 4 تا 5 ماه از سال معلمان بیکارند. و حقوق میگیرند .ولی با این حال حقوقشان بیشتر از دیگر ارگانها هست. (3088888) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۱۲ ۰۰:۱۷:۰۳
این حرف نامربوط شما خیلی نخ نما و تکراری و تاریخ مصرف گذشته شده و بارها جوابتو گرفتی و شنیدی (3088957) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۲۳:۵۱:۱۰
این میانگین حقوق حداقل پانصد هزار تومن زیاد گفته شده، این دولت هم مثل دولت قبل تو خط آمار دروغ دادنه، بخصوص این یارو نوبخت که دیگه تهشه (3088895) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۲۳:۵۳:۴۸
لابداین هم مثل نرخ تورم 14درصدی است،جایی که به نفع ایشان است کم ودرجای دیگرزیادعنوان مینمایند،من یک فرهنگی هستم اکثر،حقوقها بین 900تا1200 است. (3088905) (alef-13)