توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377735
واکنش ائتلاف گروه‌های فلسطینی به دیدار محمود عباس با منافقین
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۳
در بیانیه ائتلاف گروه‌های فلسطینی آمده است: ملت فلسطین هیچ منفعتی از چنین دیدارهای دیکته شده ای نمی تواند داشته باشد بلکه می تواند به خنجری به روابط فلسطینی ایرانی تبدیل گردد.

به گزارش فارس، ائتلاف گروه های مقاومت فلسطینی در بیانیه ای ، ضمن تقبیح اقدام محمود عباس در ملاقات با سرکرده گروهک منافقین در پاریس آنرا اقدامی دیکته شده توسط عربستان در راستای تلاش برای سنگین کردن کفه ترازوی توازنات علیه محور مقاومت وایران توصیف کردند.

در بخشی از این بیانیه که شامگاه امروز دوشنبه در دمشق صادر ونسخه ای از آن به فارس رسید ، تاکید شده است: ملت فلسطین هیچ منفعتی از چنین دیدارهای دیکته شده ای نمی تواند داشته باشد بلکه می تواند به خنجری به روابط فلسطینی ایرانی تبدیل گردد.

ائتلاف گروه های مبارز فلسطینی در بیانیه خود تاکید کردند کمک های جمهوری اسلامی ایران به مسئله فلسطین و مقاومتش که از زمان پیروزی اش آغاز شده است فراتر از هر کشور عربی بوده و هست در حالیکه اقدام محمود عباس در دیدار با آنچه که به اپوزیسون ایران خوانده می شود ، بیشترین زیان ها را به مسئله فلسطین وارد کرده وبیانگر حجم افول وسقوط ووابستگی سیاسی تشکیلات خود گردان است.

در بخش دیگری از این بیانیه هم تاکید شده است : جانبداری از محور عربستانی که روندی تخریبی را علیه امت عربی واسلامی در پیش گرفته به طور حتم نمی تواند در راستای منافع عالیه فلسطین قرار بگیرد ودر شرایطی که شاهد نزدیکی عربستان به رژیم صهیونیستی هستیم تبعات منفی این اقدام صد چندان می شود.

در پایان هم ائتلاف گروه های فلسطین بار دیگر بر پایبندی خود به حضور دوشادوش در کنار جمهوری اسلامی ایران ومحور مقاومت علیه سیاست های تخریبی تاکید ومجددا به مسئله ی نشانه رفتن انحصاری سلاح مقاومت امت فلسطین علیه دشمن صهیونیست اشاره شده است.

اشاره می شود ائتلاف گروه های فلسطینی متشکل از ده گروه فلسطینی جنبش های جهاد اسلامی فلسطین ، جبهه خلق برای آزادی فلسطین ، جبهه خلق برای آزادی فلسطین فرماندهی کل ، جبهه مبارزه مردمی فلسطینی ، سازمان صاعقه ، حزب کمونیست انقلابی فلسطین جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین ، جنبش فتح انتفاضه ، جبهه آزادیبخش فلسطین شاخه ابو نضال الاشقر وحماس است.
 
کلمات کلیدی : محمود عباس+مریم رجوی+منافقین+فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.