توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369343
اعلام حمایت نمایندگان مجلس بحرین از مریم رجوی و منافقین
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۴
شماری از نمایندگان مجلس بحرین با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از سرکرده گروهک تروریستی منافقین، این گروهک را تنها کلید مقابله با نظام ایران دانستند.

به گزارش فارس، برخی اعضای پارلمان بحرین با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین اعلام کردند.

در این بیانیه که وبگاه اماراتی «اِرم نیوز» از آن گزارش کرده، تأکید شده که گروهک مجاهدین خلق و «مریم رجوی» از سرکرده‌های آن، تنها کلید موجود برای مقابله با نظام ایران است.

«ارم نیوز» نوشته که در این بیانیه خواسته شده نظامیان وابسته به ایران در کشورهای منطقه از جمله سوریه و عراق با اعمال فشار اخراج شوند و این راه تنها راه مقابله با داعش عنوان شده است.

در این خبر به نام نمایندگانی که این بیانیه را منتشر کرده‌اند اشاره‌ای نشده است. این بیانیه در سایت رسمی پارلمان بحرین نیز درج نشده است.

طبق گزارش «ارم نیوز»، اعضای پارلمان بحرین سپس آنچه نقض حقوق انسانی اقلیت‌های قومی و دینی در ایران نامیده شده، محکوم کردند و خواستار تضمین سلامت و امنیت اعضای گروهک منافقین در اردوگاه «لیبرتی» عراق شدند.

در ادامه این بیاینه ادعا شده: «بر خلاف تمامی پیش‌بینی‌ها که ایران پس از توافق هسته‌ای، راه اعتدال را در پیش خواهد گرفت؛ این کشور به موج اعدام‌ها، سرکوب، صادر کردن افراط‌ گرایی و تروریسم و مداخله در امور کشورهای منطقه به ویژه سوریه افزود و حدود ۶۰ هزار نفر از اعضای سپاه را به این کشور فرستاد و بخش زیادی از اموال آزاد شده پس از رفع تحریم‌ها را به خرید سلاح برای شبه نظامیانش در سوریه، عراق و لبنان اختصاص داد».

اعضای پارلمان بحرین سپس مدعی شدند:‌ «مداخلات ایرانی در عراق همچنان ادامه دارد ، در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۵ اردوگاه لیبرتی که اعضای سازمان مجاهدین خلق در آن اسکان داشتند مورد اصابت چندین موشک قرار گرفت که طی آن ۲۴ نفر کشته شدند و به تاسیسات آن خسارت‌های بسیاری وارد شد زیرا نظام ایران، این سازمان را دشمن اول خود می‌داند».

در ادامه این بیانیه آمده است: «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران که گفته میشود «میانه‌رو» است در ۱۲ مارس از حضور اعضای سپاه در سوریه و عراق تحت عنوان حمایت از مراقد شیعه دفاع کرد و وی حکومت بشار اسد را قانونی شمرد».

در پایان اعضای پارلمان بحرین از کشورهای اسلامی و عربی ، سازمان ملل، شورای امنیت، آمریکا و اتحادیه اروپا درخواست کردند برای حل تمام این مسایل به مسئولیت خود عمل کنند.
 
کلمات کلیدی : بحرین، مریم رجوی ، منافقین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.