توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 365486
عارف: قهر در قاموس من نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۲
محمدرضا عارف در دیدار با اعضای شورای مرکزی و شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان طی سخنان به تبیین عملکرد فراکسیون امید بعد از تشکیل مجلس دهم پرداخت.

به گزارش ایسنا، رئیس فراکسیون امید در ابتدای سخنان خود با اشاره به در پیش بودن شبهای قدر بر ضرورت استفاده از لیالی قدر تاکید کرد و گفت: شبهای قدر بهترین فرصت برای خودسازی است و یکی از مشکلات ما غافل بودن از خودسازی است که باید از فرصت این ایام بهترین استفاده را کنیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های حزب ندای ایرانیان از بدو تشکیل، یادآور شد: زمانی که حزب ندای ایرانیان فعالیت خود را آغاز کرد، بسیار خوشحال شدم و از فعالیت‌ها و برنامه این حزب حمایت کردم.

رئیس بنیاد امید ایرانیان، بر ضرورت فعالیت های سازمان یافته و تشکیلاتی در غالب احزاب و NGOها تاکید کرد و گفت: در فعالیت‌های تشکیلاتی باید بر تصمیمات جمعی تعصب داشته باشیم و پایبندی خود را به تصمیمات نشان دهیم. متأسفانه به خاطر عدم رشد یافتگی در فعالیت‌های تشکیلاتی بعضا به تصمیمات اتخاذ شده، پایبند نیستیم و این آسیب جدی به فعالیت های تشکیلاتی و سازمان یافته می‌زند.

وی با اشاره به پیشتازی جوانان در عرصه‌های مهم به ویژه در جنبش اصلاح طلبی گفت: اگر بگویم همه دستاوردهای علمی کشور مدیون جوانان دانشمند و عالم است، اغراق نکرده‌ام و به همین دلیل بارها تاکید کرده‌ام که باید از پتانسیل و ظرفیت بالقوه جوانان در همه بخش‌ها و سطوح استفاده کرد و باید توانمندسازی امور مختلف را به جوانان واگذار کرد.

رئیس شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان به شعار اصلاح طلبان در انتخابات مجلس اشاره و خاطرنشان کرد: شعار امید و آرامش تاکتیک اصلاح طلبان نبود بلکه یک راهبرد دراز مدت است که در همین راستا در داخل مجلس فراکسیون امید فعالیت‌های خود را آغاز کرد.

وی با تاکید بر اینکه نمی‌توان در فضای ناامیدی فعالیت کرد، یادآور شد: در هشت سال دولت اصلاحات ما را متهم به فعالیت در چارچوب توسعه سیاسی می‌کردند. در حالی که دولت وقت به هیچ وجه از توسعه اقتصادی غافل نشد و اجرای کامل برنامه سوم توسعه در همه بخش‌ها و دستاوردهای دولت در بخش‌های اقتصادی، زیربنایی و ...از سوی دولت اصلاحات باید الگویی برای دولتمردان بعدی می‌شد که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

عارف با بیان اینکه ناامیدی در قاموس اصلاح طلبی جایگاهی ندارد، اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی به دنبال پیاده سازی آرمانها و ایده آل های خود هستیم ولی ایده آلیست نیستیم و واقعیت های موجود را درک می کنیم و بر اساس همین واقعیت‌ها، فعالیت‌های خود را در قالب فراکسیون امید با جدیت ادامه خواهیم داد.

نماینده مردم تهران در ادامه با اشاره به فعالیت‌های جوانان در فضای مجازی گفت: من واقعیت‌های فضای مجازی را می‌دانم و بر استفاده بهینه از این فضای رسانه‌ای واقفم اما واقعیت این است که مطالبی که در فضای مجازی منتشر می‌شود بعضا از عمق یافتگی کافی برخوردار نیست.
او ضمن توصیه به جوانان گفت: در برابر مطالب خلاف واقع در فضای مجازی نباید عصبانی شد و واکنش‌های شتابزده نشان داد.
 
کلمات کلیدی : عارف+فراکسیون امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.