توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473468
العهد: مشارکت مردم در لحظات اولیه انتخابات گسترده است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
یک پایگاه عرب‌زبان ضمن پوشش لحظات آغازین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران نوشت: در لحظات اولیه آغاز انتخابات ریاست جمهوری، مردم ایران مشارکت گسترده‌ای را از خود به نمایش گذاشته اند.

به گزارش مهر، پایگاه لبنانی العهد لحظات ابتدایی آغاز انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران را مورد پوشش خبری قرار داد. بر اساس این گزارش، این پایگاه عرب زبان نوشت: آیت الله خامنه ای، رهبر عالی جمهوری اسلامی ایران رأی خود را به صندوق انداختند.

این پایگاه لبنانی همچنین نوشته است: پس از رأی دادن آیت الله خامنه ای، روند رأی گیری به صورت رسمی در سراسر ایران آغاز شد.

این پایگاه عرب زبان همچنین با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از انداختن رأی خود به صندوق، به نقل از ایشان نوشت: از مردم می خواهم که در ساعات اولیه آغاز رأی گیری، در انتخابات شرکت کنند.

این پایگاه لبنانی همچنین تصریح کرد: در لحظات اولیه آغاز انتخابات ریاست جمهوری، مردم ایران مشارکت گسترده ای را از خود به نمایش گذاشته اند.

العهد همچنین گفته است: در جریان انتخابات ریاست جمهوری ایران چهار نفر با یکدیگر رقابت می کنند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته