توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428765
متضرر واقعی طول کشیدن اتمام پروژه‌های مسکن مهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲
فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: به هر دلیلی اگر اتمام ساخت پروژه‌های مسکن مهر بیشتر از این طول بکشد، متضرر واقعی مردم خواهند بود، آن‌هم مردمی که از ضعیف‌ترین اقشار جامعه بوده و مستحق کمک مسئولین هستند.

‌به گزارش ایسنا،‌ احمد پویافر در جلسه كارگروه مسكن شهرستان با دستور كار بررسي مسائل و مشكلات مسكن مهر، ضمن بررسی مصوبات جلسات قبل کارگروه، اظهار كرد: هدف از تشکیل جلسات کارگروه مسکن در این شهرستان بررسی میزان پیشرفت و رفع مشکلات مسكن مهر است.

وی در ادامه با تأکید بر برطرف کردن هرچه سریع‌تر موانع و مشكلات مسكن مهر و تسریع در روند اجرایی، تصریح کرد: این کارگروه تا رفع مشکل همه تعاونی‌ها  به‌صورت جدی موضوعات مطروحه را پیگیری خواهد کرد.

پويافر اظهار کرد: ایجاد زیرساخت‌های برق، آب و گاز از مواردی است که باید هم‌زمان با پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها، توسط ادارات مربوطه شهرستان موردتوجه قرار گیرد.

اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: عوامل و دست‌اندرکاران اجرای پروژه مهر ازجمله مسئولین، پیمانکاران و کلیه عوامل تأثیرگذار از ابتدا تاکنون جهت رفع پروژه‌های مشکل‌دار و تحويل آن‌ها به مالکین تمام سعي و تلاش خود را بكار گيرند.

پويافر اضافه كرد: به هر دلیلی اگر این پروژه‌ها بیشتر از این طول بکشد متضرر واقعی مردم خواهند بود، آن‌هم مردمی که از ضعیف‌ترین اقشار جامعه بوده و مستحق کمک ما هستند.

فرماندار بندرعباس در پايان عنوان كرد: همه ما باید مشكلات مسكن مهر را دنبال ‌کنیم تا پروژه‌های باقی‌مانده هرچه سریع‌تر به نتیجه مطلوب برسد و مردم واحدهای خودشان را تحویل گرفته و وضعیت آن‌ها سروسامان بگیرد.
 
کلمات کلیدی : مسکن، مسکن مهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.