نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461457
اظهارات تازه آخوندی درباره تکمیل مسکن مهر
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برخی از واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی و ۴۸ هزار واحد نیز گرفتار دادگاه‌ هستند،‌ گفت: تلاش ما این است که واحدهای مسکن مهر که بدون مشکل هستند و تعداد آنها ۱۳۰ هزار واحد است در سال جاری به اتمام برسد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۸
عباس آخوندی در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سؤال که چون برخی از زمین‌های مسکن مهر دارای معارض هستند و برخی واحدها نیز فاقد متقاضی هستند می‌توان گفت که پرونده مسکن مهر فعلاً بسته نمی‌شود، گفت: به هر حال برخی از واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی هستند و از سوی دیگر  48 هزار واحد مسکونی نیز واحدهایی هستند که تملک زمین آن درست نبوده است و درگیر دادگاه هستند.

وی افزود:به هر حال این واحدهایی که زمین آن دارای معارض است را باید دادگاه تعیین تکلیف کند و از دست ما خارج است.

آخوندی دیروز در حاشیه تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفته بود: بخش بزرگی از مسکن مهر در سراسر کشور به اتمام رسیده است اما واحدهای باقی مانده واحدهایی هستند که یا متقاضی ندارند و یا واحدهایی هستند که گرفتاری‌های دادگاهی دارند.

وی افزود:زیرا بخشی از زمین‌ها که ساخت و ساز کردند تملک آنها نیز مناسب نبوده است و چیزی در حدود 48 هزار واحد گرفتاری دادگاه دارند که باید تا زمان رسیدگی به پرونده منتظر باشند.

وی افزود: آنچه که باقی می‌ماند چیزی حدود 130 هزار واحد مسکونی است که باید آنها را به اتمام برسانیم که عموما پیشرفت‌هایی در حدود 80 تا 90 درصدی دارند و در نیمه اول سال به بهره‌برداری می‌رسند.
 
کلمات کلیدی : مسکن+مسکن مهر+عباس آخوندی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۱:۰۲:۰۴
میدونی چرا فاقد متقاضی شدند چون هم قیمت رو بسیار بالا بردین و خون به جگر اینهایی کردین که میخواستن بگیرن (4248493) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۱:۰۷:۴۴
آخوندی جزء سه وزیر بی کفایت کابینه است و باید استعفا دهد. (4248505) (alef-11)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۱:۴۴:۵۰
آقای آخوندی لذت خانه دار شدن را از خیل کثیری از آدمهای کم توان گرفت و مجلس هم در این امر شریک بود (4248599) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.