توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473010
اعلام حمایت جبهه «یکتا» از رئیسی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹
جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی«یکتا» طی بیانیه‌ای از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

به گزارش فارس، جبهه جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی«یکتا» طی بیانیه‌ای از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «جبهه یکتا» با شناختی که از حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدابراهیم رییسی دارد و ایشان را چهره ای کارآمد و پرتلاش، انقلابی و مردمی، ساده زیست و فسادستیز، مدیر، مدبر و حامی محرومان می‌شناسد، به او رأی خواهد داد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

حمایت جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی «یکتا»

 در حمایت از حجت الاسلام دکتر رئیسی

ملت عزیز ایران

ناکارآمدی دولت فعلی باعث شد تا ظرف چهار سال گذشته، بسیاری از ظرفیت‌های مادی و معنوی کشور معطل بماند. روی آوردن اعضای دولت به امورات شخصی و اشرافی‌گری و از دست رفتن فرصت‌های به وجود آمده، باعث شد تا پروژه‌های عمرانی کشور یکی بعد از دیگری متوقف شود، واحدهای کوچک و بزرگ تولیدی تعطیل شده و با افزایش نقدینگی کشور تا مرز هزار و دویست هزار میلیارد تومان فضای کسب و کار را قفل کرد و در نتیجه موج بیکاری و رکود اقتصادی، سختی معیشت و ناهنجاری‌های اجتماعی فراگیر شد.

متاسفانه این دولت که عاجز از رفع معضلات و مشکلات کشور بود، دائما درصدد تخریب و تحقیر مدیران کارآمد دولت قبل برآمد تا شاید بتواند ضعف‌های عملکردی خود را بپوشاند و بدتر آنکه به چانه‌زنی و دست بوسی قدرت‌های خارجی رفت. تداوم وضع موجود جز تخریب بیشتر اقتصاد، فرهنگ و اعتمادسوزی جامعه و سرتسلیم فرودآوردن در پیش بیگانه، دست آوردی در آینده به بار نخواهد آمد.

«جبهه یکتا» با شناختی که از حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدابراهیم رییسی دارد و ایشان را چهره ای کارآمد و پرتلاش، انقلابی و مردمی، ساده زیست و فسادستیز، مدیر، مدبر و حامی محرومان می‌شناسد، به او رأی خواهد داد. امید است ملت فهیم و بصیر ایران نیز متحد و یکپارچه با حضور حداکثری در پای صندوق‌ها و رأی به ایشان، عزت، سربلندی و اقتدار ایران را به عنوان ام القرای اسلام بار دیگر رقم بزند.

جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی(یکتا)»
 
 
کلمات کلیدی : حجت الاسلام رئیسی+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+یکتا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.