توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 312358
نظر عسگراولادی درباره نعمت‌زاده
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۱۶
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران تشکیل دو وزارت‌خانه مجزا صنعت، معدن و بازرگانی را اقدامی نادرست عنوان کرد و درباره عملکرد وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزیر صنعت در میان وزارت‌خانه‌های اقتصادی دولت بهترین عملکرد را داشته است.‌

اسدلله عسگراولادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اعتقادی به تفکیک بخش صنعت و معدن از بخش بازرگانی و تشکیل دو وزارتخانه مجزا ندارم، چراکه اکنون مطمئنا پس از دو سال آقای نعمت‌زاده به حوزه‌های صنعت، بازرگانی و معدن مسلط شده‌اند.

وی افزود: در چنین شرایطی تفکیک صنعت و معدن از بازرگانی و واگذاری اختیارات به دو یا سه وزارت‌خانه اقدام درستی نیست. در حال حاضر کارهای مهم‌تر و مشکل‌تری وجود دارد که باید به آن‌ها رسیدگی شود. در حال حاضر باید اجرای برجام تمام شود، تحریم‌ها برداشته شود و به سمت شفافیت بیشتر حرکت کنیم. آن زمان می‌توانیم به چنین مسائلی فکر کنیم، در شرایط فعلی بهتر است وزارت‌خانه به همین شکل باقی بماند.

مگر وزارت‌خانه‌های دیگر چه کار کرده‌اند؟

عسگراولادی در خصوص برخی صحبت‌ها و شنیده‌هایی که مبنی تغییر یا استعفای وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شده است، گفت: اعتقادی به تغییر وزیر صنعت ندارم، آقای نعمت‌زاده به کارشان مسلط هستند و با این سن و سال زحمت می‌کشند. با شرایط فعلی وزیر صنعت بهترین عملکرد را داشته‌ است. مگر وزارت‌خانه‌های دیگر چه کار کرده‌اند؟ وزیر صنعت حداقل در مقابل مردم جوابگو بوده است.

وی تصریح کرد: مشکل تنها مربوط به وزارت‌ صنعت، معدن و تجارت نیست، همه وزارت‌خانه‌ها کم و کاست دارند و این یک مسئله کلی است. به اعتقاد من وزارت صنعت، معدن و تجات در بین وزارت‌خانه‌های اقتصادی بهترین عملکرد را داشته است.
 
کلمات کلیدی : نعمت‌زاده ، وزارت صنعت، معدن و تجارت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.