توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502951
بازداشت سه کارمند سفارت آمریکا در صنعاء
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۴
گروهی از نیروهای امنیتی یمن روز پنجشنبه، 3 نفر از کارکنان سفارت آمریکا در صنعاء را بازداشت کرده و به مکانی نامعلوم بردند.

به گزارش العالم، نیروهای امنیتی یمن، سه نفر از کارکنان سفارت آمریکا در صنعاء را بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری نووستی روسیه، گروهی از نیروهای امنیتی یمن روز پنجشنبه، 3 نفر از کارکنان سفارت آمریکا در صنعاء را بازداشت کرده و به مکانی نامعلوم بردند.

هنوز معلوم نشده است که علت بازداشت کارکنان سفارت آمریکا در صنعاء چه بوده است.

منبع یاد شده افزود: دیپلمات های بازداشت شده شامل هشام العمیسی، اسامه الأنسی وعصام المحويتی هستند.

دراین گزارش آمده است که انصار الله اتهامات مشخصی را به بازداشت شدگان وارد نکرده و به طور رسمی بازداشت آن ها را اعلام نکرده است.

یکی از نزدیکان یکی از بازداشت شدگان به رسانه های محلی گفت که به نزدیکان بازداشت شدگان اجازه تماس با خانواده هایشان نداده اند و آن ها چیزی درباره شرایط بازداشت فرزندانشان ندارند.

رسانه های یمنی پیشتر اعلام کرده بودند که یک گروه از نیروهای امنیتی 12 نفر از کارکنان هیات سازمان ملل و سفارت آمریکا در صنعاء را بازداشت کرده اند، اما دفتر محلی سازمان ملل در امور انسان دوستانه، بازداشت کارکنانش را رد کرده و این خبر را نادرست خوانده است.

در همین حال، درحمله جنگنده های ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی به مواضع حوثی ها در شرق منطقه موزع در غرب استان تعز درجنوب یمن، شماری از حوثی ها کشته و یا مجروح شدند.
 
 
کلمات کلیدی : یمن+سفارت آمریکا+بازداشت کارکنان سفارت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.