توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446312
نامزد ترامپ برای سفارت آمریکا در تل‌آویو با اعتراض مواجه شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۴
نامزد تصدی سفارت آمریکا در سرزمین‌های اشغالی با مخالفت‌های جدی در آمریکا روبرو شده است.

معرفی دیوید فریدمن به عنوان نامزد تصدی مقام سفیر در سرزمین های اشغالی با مخالفت های جدی در آمریکا روبرو شده است و جلسه رسیدگی به صلاحیت وی نیز پس از اعتراض های مکرر حاضران با اخلال همراه شد.

پیش بینی ها بر این بود که جلسه استماع و رسیدگی به صلاحیت دیوید فریدمن به عنوان سفیر آتی آمریکا در اسرائیل جلسه ای پرتنش از جانب سناتورها باشد ولی آنچه که تاکنون مشاهده شده است، سناتورها آرام بودند اما حاضران در جلسه اعتراض کردند. نامزد پیشنهادی ترامپ به کنگره به عنوان سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی از یهودیان کنگره این کشور برای جلوگیری نکردن از اجرایی شدن توافق هسته ای با ایران انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، نکته جالب توجه این بود که اظهارات فریدمن هر از چندگاهی از طرف معترضانی که به عنوان ناظر در این جلسه حضور داشتند، قطع شد و تقریبا می توان گفت هر پنج دقیقه، اظهارات فریدمن با اعتراض حاضران قطع شده است. برخی از حاضران که پرچم فلسطین را نیز در دست داشتند، دیدگاه های فریدمن را افراط گرایانه و تند خوانده اند و حتی سفیر سابق آمریکا در اسرائیل نیز با ارسال نامه ای به کنگره، فریدمن را فردی فاقد صلاحیت برای این منصب دانسته است.
 
کلمات کلیدی : سفارت آمریکا+فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته