توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461191
مصلحی: دشمن تلاش دارد مردم را در انتخابات دچار خطای محاسباتی کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۳
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: ملت ایران باید در انتخاب رئیس جمهور دقت کنند تا دچار اشتباه محاسباتی نشوند زیرا دشمنان نظام تلاش دارند از این طریق به اهداف خود دست یابند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام‌ حیدر مصلحی امشب در جشن میلاد امام علی(ع) در مسجد "علی‌ابن ابیطالب(ع)" زاهدان، با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، اظهار داشت: دشمنان نظام در برنامه‌ریزی خود اقدامات متعددی را در نظر گرفته‌اند تا ملت ایران در انتخاب رئیس جمهور دچار اشتباه محاسباتی شود.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس ادامه داد: تهدید به جنگ از مهمترین این اقدامات است و در این راستا آمریکایی‌ها در سال‌های اخیر به طور مداوم از ادبیات تهدید و به ویژه تهدید به جنگ استفاده کرده‌اند اما راه به جایی نبرده و نخواهند برد.

وی با تاکید بر اینکه این تهدیدها کوچکترین خللی در مسیر نظام و انقلاب ایجاد نمی‌کند و انقلاب با قدرت در مسیر خود در حال پیشرفت است، خاطرنشان کرد: با وجود ناامنی‌های موجود در منطقه و کشورهای همسایه، امروز امنیت مطلوبی در جمهوری اسلامی ایران برقرار است که در دنیا مثال زدنی است.

مصلحی افزود: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور امن و قدرتی تعیین کننده در سطح منطقه و دنیا مطرح است، باید بدانیم که این شرایط با مشقت فراوان و اهدای هزاران شهید فراهم شده و همه ما باید قدر آن را بدانیم.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه برخی از افرادی که در داخل کشور تحت نفوذ دشمنان قرار گرفته‌اند نمی‌خواهند قدرت کشور را ببینید، تصریح کرد: ملت ایران باید در انتخاب رئیس جمهور دقت کنند تا دچار اشتباه محاسباتی نشوند زیرا دشمنان نظام تلاش دارند از این طریق به اهداف خود دست یابند.

وی خاطرنشان کرد: نفوذ که رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشاتشان به آن تاکید داشته‌اند، موضوع بسیار مهمی است، زیرا دشمنان نظان تلاش دارند از این طریق به کشور ضربه وارد کنند.

مصلحی اظهار داشت: سوءمدیریت در مباحث اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در شرایط فعلی یکی از معضلات بزرگ کشور است که حل این معضلات نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اقدام جهادی است.
 
کلمات کلیدی : مصلحی+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.