توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437484
موافقت اصلاح‌طلبان با استعفای تابش
تاریخ انتشار : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۹
شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با استعفای تابش از سمت رابط اصلاح‌طلبان در استان یزد موافقت و «اعظم صدرنوری» را به جایگزین وی کرد.

به گزارش فارس، محمدرضا تابش که به عنوان رابط اصلاح طلبان در استان یزد انتخاب شده بود در 15 دی‌ماه سال جاری طی نامه‌ای به محمدرضا عارف، رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، به دلیل پرهیز از انجام هرگونه شائبه سیاسی و ایفای شایسته وظایف قانونی از سمت خود استعفا داد.

شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با استعفای تابش از سمت رابط اصلاح‌طلبان در استان یزد موافقت و «اعظم صدرنوری» را به جایگزین وی کرد.

به گزارش فارس، شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان سال 94 برای هماهنگی بیشتر بین احزاب و گروه‌های اصلاح‌طلب تشکیل شد.

اعضای این شورا پس از دیدار با رئیس دولت اصلاحات برای فعالیت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ماموریت شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را تمدید کردند.

تمدید ماموریت شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان انتقاد برخی از احزاب اصلاح‌طلب همچون مجمع نیروهای خط امام(ره)، حزب مردم‌سالاری، حزب اراده ملت و حزب اعتماد ملی و برخی دیگر از تشکل‌ها و احزاب اصلاح‌طلب را به دنبال داشته است.

رابطین استانی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان برای هماهنگی بیشتر بین این شورا و استان‌ها در مورخ 6 دی‌ماه سال جاری تشکیل شد و 31 نفر به عنوان رابطین استانی به استان‌های کشور معرفی شدند.
 
کلمات کلیدی : تابش+انتخابات ۹۶+شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان+عارف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.