نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402097
اهدای اینترنت رایگان به شرکت‌کنندگان در سرشماری اینترنتی از فردا
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷
بر اساس وعده مسئولان مرکز آمار ایران اهدای ۲ گیگابایت اینترنت رایگان به شرکت کنندگان در سرشماری اینترنتی ۱۳۹۵ از روز شنبه ۲۴ مهرماه آغاز می‌شود.

 رئیس مرکز آمار ایران در نشست خبری اعلام کرده بود، طبق توافقی که بین مرکز آمار ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده، همه کسانی که در سرشماری اینترنتی مشارکت کرده اند از 2 گیگابایت اینترنت رایگان بهره‌مند می شوند.

از روز شنبه 24 مهرماه ثبت نام کنندگان  می‌توانند با وارد کردن کد آماری 12 رقمی که پس از تکمیل اطلاعات سرشماری به آنها تعلق گرفته است و همچنین تعداد اعضای ثبت نام شده خانوار خود، به تارنمای اپراتورهای تلفن همراه وارد شوند.

لازم به ذکر است این اطلاعات در بانک اطلاعاتی مرکز آمار ایران کنترل و تایید آن به اپراتور ارسال می‌شود. سپس از طریق پیام رسان 300000 به همه کسانی که این فرم را پر کنند برای دریافت اینترنت رایگان اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است به افرادی که برای چند خانوار فرمهای سرشماری اینترنتی را پر کرده اند، حداکثر تا 10گیگا بایت اینترنت رایگان تعلق می‌گیرد. 

مردم باید پس از ثبت نام در سامانه اینترنتی، کد دریافتی را حفظ کنند تا هنگام مراجعه مامورین سرشماری، این کد را ارائه کنند.
 
کلمات کلیدی : سرشماری اینترنتی+سرشماری
 
همشهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
پس تکلیف کسایی که با شرکت های دیگر وارد سایت شده اند چی می شه ؟؟ یا با رایانه؟؟؟ (3972659) (alef-11)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۴ ۱۳:۲۹:۱۴
به همه یک گیگ هدیه بدند (3973445) (alef-3)
 
mostafa
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۱۱:۰۰:۴۳
2 گیگه را چه گونه دریافت می کنیم؟ (3974585) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.