نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401982
فردا آخرین روز سرشماری اینترنتی/ میزان مشارکت
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
بیش از 17 درصد از جمعیت ایران تا ساعت شش صبح روزجاری در سرشماری اینترنتی سال 95 شرکت کرده‌اند.

به گزارش میزان، سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 1395 روز آینده شنبه 24 مهرماه به پایان می‌رسد و طبق آخرین اطلاعات بدست آمده تا ساعت شش صبح روزجاری چهار میلیون و 351 هزار خانوار ثبت نام کرده‌اند.

با توجه به اطلاعات موجود در سامانه سرشماری چهارمیلیون و 351 هزار خانوار معادل 14 میلیون و 706 هزار نفر است که با یک حساب سرانگشتی می‌توان گفت 17.93 درصد از جمعیت ایران در این سرشماری شرکت کرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : سرشماری اینترنتی+سرشماری
 
اکسیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۳ ۱۵:۲۷:۰۳
سلام.با توجه به ضریب نفوذ اینترنت در ایران,همچنین شمار کاربران فضای مجازی من درصد مشارکت بالاتری را توقع داشتم.در ضمن میخوام از مسئولین مربوطه بپرسم چرا با وعده های جزیی که بهشون عمل نمیکنید بسرمایه اجتماعی ضربه میزنید؟ همین باعث شده مردم بمسئولین اطمینان نداشته باشن.من با توجه به شغلم( معلم) در جهت فرهنگسازی گاهی که به دانش اموزان میگفتم خوب حالا که نت دارید شرکت کنید.هم برا کشور خوبه هم جایزه داره باور کنید غالبا بهم میگفتن دروغ میگن مسئولین.بسیار درد اوره یک محصل دبیرستانی چنین ذهنیتی داشته باشه.حالا قرعه کشی بماند.مگه وعده داده نشد که دو گیگ نت از طرف اپراتورها جایزه شرکت در این طرحه؟ آخه چه نیازی هست که با دادن چنین وعده بی ارزشی اعتماد رو خراب کنید وقتی میدونید اجرا نمیکنید؟ (3972328) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.