توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454775
ضرغامی: روحانی را رقیب اصلی می‌دانم/ انسجام نیروهای انقلاب را بر انتخابات ترجیح می‌دهم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲
کاندیدای ریاست جمهوری سال 96 گفت:تمرکزم بر روی آسیب‌ها و نقاط ضعف مدیریت کلان اجرایی کشور است و قاعدتاً منتقد جناب دکتر روحانی و عملکرد فردی و دولت او هستم. او را رقیب اصلی می‌دانم و تلاش می‌کنم از موضع کارشناسی و اخلاق و ادب سیاسی خارج نشوم.

به گزارش الف، عزت الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صدا و سیما که در روز گذشته به طور رسمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده اعلام کاندیداتوری کرد، در صفحه شخصی اش نوشت:

صادقانه با شما همراهان (followers) عزیز!

از محبت و همراهی شما در پست قبلی تشکر می‌کنم. از اظهارنظر (comment)های موافق و مخالف شما که نشان از محبت، خونگرمی و دلسوزی شما نسبت به حقیر است نیز سپاسگزارم. با توجه به محتوای اظهارنظرها، لازم دانستم نکاتی را با شما در میان بگذارم.

۱- پاسخ‌های من در برابر خبرنگاران که فعلاً تصمیمی برای کاندیداتوری ندارم با اعلام همکاری دیروز با جبهه مردمی انقلاب منافاتی ندارد. در طول ماه‌های گذشته بسیاری از رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های منتقد من با تأکید بر روی کلمه «فعلاً» و «هنوز»، احتمال حضور من را داده بودند ولی قاعدتاً تا روز ۱۷ فروردین که تصمیم‌گیری نهایی در مجمع عمومی ۳۰۰۰ نفره مشخص می‌شود هنوز فاصله هست.

۲- در این مرحله از فضای سیاسی کشور، موضوع وحدت و انسجام نیروهای انقلاب را بر همه چیز حتی انتخابات ریاست جمهوری ترجیح می‌دهم. نتیجه انتخابات هر چه باشد باید موجب تقویت و افزایش روحیه و توان کار جمعی جبهه مردمی انقلاب باشد.

۳- برای تمام نامزدهای بالقوه و بالفعل جبهه احترام عمیق قائلم و در موقع خود به نقاط قوت و توانمندی آنان اشاره می‌کنم. آنان می‌توانند یک تیم منسجم و کارآمد برای رئیس‌جمهور آینده باشند.

۴- تمرکز من بر روی آسیب‌ها و نقاط ضعف مدیریت کلان اجرایی کشور است و قاعدتاً منتقد جناب دکتر روحانی و عملکرد فردی و دولت او هستم.

ایشان را رقیب اصلی می‌دانم و تلاش می‌کنم از موضع کارشناسی و اخلاق و ادب سیاسی خارج نشوم.

۵- به سیاست «آجر روی آجر» پای‌بندم و معتقدم دولت‌ها باید کارهای خوب گذشتگان را تکمیل کنند و همچنین سیاست‌ها و عملکردهای ناموفق را متوقف کرده و طرحی نو دراندازند.

۶- در روزهای آینده با شما بیشتر صحبت خواهم کرد و از شما توقع همفکری و مشاوره صادقانه و کارشناسی دارم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + عزت الله ضرغامی + جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی + اصولگرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.