توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461065
دیدار جبهه مردمی با آیت‌الله یزدی/ هیچ‌یک از اعضای موتلفه حق مخالفت با جمنا را ندارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
ایسنا نوشت: یک عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از احتمال دیدار اعضای جمنا با آیت‌الله یزدی و برخی علمای قم خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدرضا آشتیانی درباره جلسه جمنا با علمای قم اظهار کرد: با توجه به اینکه قرار بود این نشست پیش از نشست مجمع ملی در روز پنجشنبه برگزار شود، به دلیل محدودیت زمان، امکان هماهنگی آن وجود نداشت و برگزاری آن به بعد از مجمع موکول شد.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه جمنا باید درباره زمان حضور در قم تصمیم‌گیری کند، افزود: بعید است در هفته جاری این دیدار صورت گیرد؛ چرا که باید ابتدا ساز و کار منظم و هماهنگ شود و ممکن است هفته آینده در هیات رئیسه بحث و تصمیم‌گیری شود.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، درباره حضور کاندیداهای جبهه مردمی در دیدار با علما گفت: بعید است چنین اتفاقی بیفتد و این احتمالاً پس از انتخابات خواهد بود. در این برنامه قرار است با برخی از علما و جامعه مدرسین از جمله آیت‌الله یزدی دیدار صورت گیرد.

هیچ‌کس در موتلفه حق مخالفت با جبهه مردمی را ندارد

همچنین میزان نوشت: محمدنبی حبیبی، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: ما بعد از اعلام موجودیت جبهه مردمی چند مطلب را رسانه ای کردیم، اول اینکه از تشکیل جبهه مردمی استقبال می‌کنیم و بنابر پشتیبانی از این جبهه می‌گذاریم.

حبیبی افزود: در کل ما به صورت مکتوب و در جلسات داخلی ممنوع کردیم و اعلام کردیم که که هیچ‌کس در موتلفه حق اظهار نظری که از آن بوی مخالفت با جبهه مردمی به مشام برسد را ندارد.

وی تصریح کرد: البته ما هم مثل بقیه افراد یا تشکل‌هایی که نامزد دارند از اول هم اعلام کردیم که نامزد داریم اما از اهداف اعلام شده از طرف جبهه مردمی که مهم‌ترین آن ایجاد ائتلاف بین نیروهای انقلابی و اصولگرایان است پشتیبانی می‌کنیم و این روش را ادامه می‌دهیم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی + اصولگرایان + آیت‌الله یزدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.